Joss Whedon už maká na pilotním dílu seriálu S.H.I.E.L.D.

11. ledna 2013 Damien Diskuze (2)
Joss Whedon už maká na pilotním dílu seriálu S.H.I.E.L.D.

Velmi očekávaný pilot k velmi očekávanému dílu se už údajně natáčí. Ale není to všechno. Whedon už údajně pracuje na dalších dílech.

Knihy Dobrovský

President televize ABC Paul Lee už o seriálu hovořil a v podstatě vysvětlil, jak neskutečně úžasné to bude. Prohlásil, že scénář je „úžasný“ s „mnoha vtipnými vztahy mezi muži a ženami“ a že tam je zároveň „dost akce“ a myslí si, že si seriál užijí „jak děcka, tak dospělí.

Před pár měsíci řekl, že scénář je velmi „Jossácký“. Zeptali se ho, co to znamená. „Znáte Josse? Jak dokáže být epický a vtipný? Má schopnost být superzzábavný.“ … „Joss je velmi zabraný do práce.“ Nakonec prohlásil, že jestli bude seriál vybrán, můžou ho dávat v jakýkoli den a jakýkoli čas, protože „Marvel má tu schopnost, přitáhnout celou rodinu.“

Clark Gregg se vrátí jako Agent Coulson, potom Ming-Na jako Agentka Melinda May, Brett Dalton jako Agent Grant, Elizabeth Henstridge jako Agent Gemma Simmons a Iain De Caestecker bude hrát Agenta Lea Fitze.

Příběh se bude točit okolo aktivit supertajné organizace S.H.I.E.L.D., která operuje napříč všemi Marvel filmy. 

To jsou silá slova, a taky silné zprávy. Co vy na to? Bavil by vás vůbec seriál o kupě agentů točící se kolem superhrdinů?

O autorovi

Damien
Damien

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

Michellita Offline
Michellita 13/01/2013 (13. ledna 2013)
Taky se těším... A věřím, že by to mohlo být podařený - vše, co jsem zatím od Whedona viděla bylo perfektní :)
bane Offline
bane 13/01/2013 (13. ledna 2013)
Já osobně, se už teď na seriál velmi těším a jsem zvědavý, o čem bude pilotní díl.
Minotaur.cz