ComicsCon 2013 na PragoFFestu

5. ledna 2013 Michellita Diskuze (1)

Komiksáci celého Česka, sdružte se!

ComicsCon 2013 na PragoFFestu

Festival Fantazie je každoročně konaný festival sdružující geeky z naší domoviny. Řadí se pod něj i cony další a to PrafoFFest nebo FanCity.

Knihy Dobrovský

Pro ty, kteří o Festivalu Fantazie přeci jen ještě nikdy neslyšeli popíšu festival jako setkání všech milovníků především sci-fi a fantasy, her jakéhokoli druhu, vědy a technologií a všeho, co se těchto oborů týká. To vše se k vám dostane v podobě přednášek a nejrůznějších workshopů, ve kterých si díky velkému množství vybere téměř každý. Nechybí ani setkání se se slavnými herci, dabéry, spisovateli a kreslíři.

Jak jsem již řekla, pod FF se však řadí více conů, jedním z nich je PragoFFest, který je třetím největším festivalem svého druhu. Koná se již velmi brzy a to 31. ledna až 3. února, takže je  nejvyšší čas vybírat si z programu! Samotný PragoFFest se skládá ze dvou částí – GameFFest, který obsahuje linie jako LegendCon věnující se známé hře League of Legends, linii Minecraf nebo i linie deskových her. Další část je PragoCon, který tvoří cony věnující se různým seriálům, filmům a technice z nich, japonské kultuře nebo komiksům.

ComicsCon je linie, která se věnuje právě zmiňovaným komiksům. Konat se bude všechny dny festivalu, kde přesně se pak dočtete na stránkách FF. Program bude opravdu bohatý – těšit se můžete napřiklad na porovnání Arrow seriálu s komiksem, na přednášky věnující se X-Menům, marvelovským alternativním světům, na historii DC Comics a mnoho dalšího. Nebude také chybět vyhlášení nejlepších cosplay.

Leták

O PragoFFestu se více dočtete zde a základnu všech FF festivalů máte tady. Na facebookové stránky ComicsConu se můžete přidat tady a webovou stránku ComicsConu, kde najdete více o programu linie tady.

Pokud stále ještě váháte, pospěšte si... Nechcete přece přijít o možnost nechat si ujít setkání s lidma, kteří jsou laděni na stejnou vlnu, jako vy!

O autorovi

Michellita
Michellita

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

Mao Offline
Mao 07/01/2013 (7. ledna 2013)
az tam nekdo uvidi pobihat magora s maskou Deadpoola, tak to budu asi ja :D
Minotaur.cz