Nové detaily o filmu Justice League

2. ledna 2013 Damien Diskuze (1)
Nové detaily o filmu Justice League

V první bleskovce letošního roku se podíváme na zoubek tomu, co nám říká strýček Internet o chystaném JL filmu.

Knihy Dobrovský

V první řadě bych rád poznamenal, že zpráva pochází ze zdroje, o kterém nemáme jistotu věrohodnosti. Považujte prosím následující informace spíš za drby než za prověřené tutovky.

Informace obsahují analýzu postav, které se ve filmu mají objevit a zprávu o tom, že Superman který v brzké době bude poletovat v našich kinech pod názvem Man of Steel, bude ten samý, kterého uvidíme v novém filmu a že Zack Snyder pomáhá s psaním postavy. Také byla zveřejněna informace, že Alfered Pennyworth a Lois Lane budou mít v příběhu malé roličky.

Teď k informacím samotným:
Superman: je tou samou postavou, jakou je v posledním filmovém Supermanovi napsanou Zackem Snyderem s názvem Man of Steel.

Batman: stratég skupiny. Nechce být přímo zapojený do skupiny bytostí se superschopnostmi, které pokládá za příliš mocné. Jednoduše nejkomplexnější postava.

Wonder Woman: Byla v mužském světě jen několik měsíců. Scénář Michaela Goldenberga k stejnojmennému filmu, který je právě psán, bude vypuštěn ještě před JL filmem.

Green Lantern: bude postava Ryana Reynoldse z filmu Green Lantern, bude ale nově přepsán v mnohem vážnějším duchu.

Flash: nejoblíbenější hrdina v očích prostých lidí, který miluje média, pozornost, ale když je povolán do akce, je velmi vážný.

Martian Manhunter: mimozemšťan který žije v tajnosti na Zemi více jak sto let a ví o Darkeisovi a jeho vládě.

Aquaman: bude králem Atlantidy a bude mít ve filmu klíčovou roli.

Darsied’s Elite: objeví se hned z kraje filmu, jak bojují s Justice League.

Už dříve jsme se dozvěděli, že film bude inspirován příběhem Justice League of America od Gerryho Conwaye z roku 1980, konkrétně budou na velkém plátně čísla 183-185. V postatě tato tří čísla vyprávěj příběh o tom, jak se tým dá dohromady, aby zastavil Darkseida, který chce zničit svět pomocí smrtícího paprsku, kterým by přenesl svůj svět Apokolips na místo Země.

Jak už jsme psali, scénář píše Will Beale a měl by být hotový v roce 2015. Doufáme, že Warneři najdou schopného režiséra.

Takže comixáci, diskuse je otevřená vašim nadávkám.

O autorovi

Damien
Damien

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

Batman Offline
Batman 03/01/2013 (3. ledna 2013)
Velmi zajímavé a doufám že ve finále to bude ve filmu nějak podobně.
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku