Marc Webb potvrdil změny v kostýmu Spider-Mana pro Amazing 2

31. prosince 2012 Damien Diskuze (0)
Marc Webb potvrdil změny v kostýmu Spider-Mana pro Amazing 2

Taky bych si od srdce přál, aby měl Peter Parker ve dvojce úžasného pavoukomuže kožené slipy s cvočky a policejní čepici, ale tak dalece režisér vizáž nezmění. Bohužel, bohužel...

Knihy Dobrovský

Tak je jasné, že do dvojky Amazing Spider-Mana přivítáme několik nových postav z pavoučího univesa, především Mary Jane, Osborna juniora, Electra a možná přijde i kouzelník. Kromě stuntmanů se projeví ale ještě jedna změna, a totiž... Kostým (a ne, není to ten z hvězdných válek šitý na Yodu). 

Je s podivem, jak internetovými vodami zamíchala tak lakonická zpráva režiséra. Ten doslova napsal: Ano. Větší oči. Drsnější vrhače pavučin.

A to je celá zpráva. Jako slyšel jsem, že Twitter slouží k napsání nějakého pitomého statusu nebo tak. Ale toto je tak úsečné, že to musel psát cestou na záchod. No nic. Větší oči - komixovým znalcům se asi vybaví archetyp z konce 80. a začátku 90. let vytvořený Toddem McFarlanem. Doposud se filmy držely obrazu Spider-Mana vytvořeného Stevem Ditkem. Tak uvidíme.

Větší pavučinov vrchače, metače, pavučinové pistole (nevím jak to popsat ani přeložit) taktéž souvisí s McFarlanizací. Zatímco všichni kreslili tyhlety supernitky vyloženě jako struny, Todd je popisoval tlustější, aby vypadali víc provazovitě. 

Nemyslím si, že by to byl nějaký podnět k debatě, ale kdyby jste chtěli nějak se vyjádřit nebo i nadávat (klidně na nedostatek sněhu o Vánocích), diskuse je vám otevřena.

O autorovi

Damien
Damien

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Minotaur.cz