Will Beall začal pracovat na scénáři pro film Justice League

21. prosince 2012 Damien Diskuze (2)
Will Beall  začal pracovat na scénáři pro film Justice League

Fanoušci Supermanovi party by teď asi měli zpozornět. Protože tohle je možná bude zajímat...

Knihy Dobrovský

Když šel do kin Green Lantern a vydělal celosvětově jen 220 milionů dolarů, bylo to jako plivnutí do tváře Warner Bros. Jejich záměrem bylo vyplnit mezeru vzniklou vedle Harryho Pottra superhrdiny DC světa jako Flash a Wonder Woman, ale mimo frančízu Christophera Nolana měli malou naději na úspěch.

Minulý rok potvrdil Jeff Robinov, president Warner Bros., že nový scénář pro Justice League film je ve výrobním procesu (měli snahu udělat jeden už v letech 2007/08, ale zabránila tomu stávka Writers Guild of America, problém s odpočtem daní v Austrálii a obavy další inkarnace Batmana objevujícího se vedle toho Nolanova). Teď ale máme informaci, že si Will Beall, režisér Gangster Squad, vzal do péče scénář i k Justice League.

Není nutné to hned brát jako reakci na úspěch Avengers, Beall byl vlastně najat už v loňském roce a pořád se může se scénářem obrátit na Warner Bros. Minulý rok naznačoval Jeff Robinov, že by postavy jako Flash a Wonder Woman měly mít vlastní film po uvedení potencionálního Justice League, takže Warneři by následovali Marvelosvkou strategii, ale v obráceném pořadí (velká týmovka a pak sólové filmy).

Kam do tohoto zapadne Batman a Snyderův Superman je zatím záhadou. Studio už ale oficiálně oznámilo, že chtějí v nějakém bodě rebootovat Batmana, takže bychom ho mohli vidět v Justice League.

Jaký je váš názor? DC nebo Marvel? Avengers nebo Justice League? Kasovně úspěšný film z řady kasově úspěšných filmů nebo film z řady kasovních propadáků?

O autorovi

Damien
Damien

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

Mao Offline
Mao 22/12/2012 (22. prosince 2012)
souhlasim, ze bez batmana to nebude ono. Navic se mi libi spekulace o Levittovi jako tvari netopyriho bojovnika....Az JLA vyjde tak se pujdou AVG zahrabat :) (uznavam, ze hulka bude tezke dostihnout, ale nemyslim si, ze by to pro naseho Muze z oceli mel byt nejaky vetsi problem :) )
simeon Offline
simeon 22/12/2012 (22. prosince 2012)
ja len dufam ze batman sa tam neobjavi len v nejakom bode ale tak ako to ma byt...lebo bez neho nieje Justice League tym cim je
Minotaur.cz