Star Trek - Into Darkness: teaser a oficiální synopse

10. prosince 2012 Andresito Diskuze (0)

Enterprise se vrací v první upotávce.

Star Trek - Into Darkness: teaser a oficiální synopse

Čekání to bylo dlouhé, ovšem vyplatilo se. Paramount vypustil první trailer druhého Abramsova Star Treku s podtitulem Into Darkness a kdo čekal vlažných a nicneříkajících pár vtěřin, hrubě se spletl. Tahle upoutávka spolehlivě vypaluje sítnice a láká na plnohodnotný trailer, který dorazí ve čtvrtek, i na devítimunitové IMAX preview, které bude k vidění i u nás, konkrétně na Floře, přišpendlené k novému Hobitovi.

Knihy Dobrovský

K popisu postačí vlastě jen dvě slova: Cumberbatch vládne. Představitel seriálového Sherlocka, který mimochodem propůjčí hlas drakovi Šmakovi ve zmiňovaném Jacksonově Hobitovi, si tuhle upoutávku spolehlivě krade pro sebe a nenechává nikoho na pochybách, že jeho obsazení byla skvělá volba. Ačkoli, obsazení do jaké role? Bude hlavní záporák druhého Star Treku Gary Mitchell, nebo velmi často zmiňovaný Khan? Obě varianty už byly několikrát z několika zdrojů potvrzeny i vyvráceny, a tak nám nezbývá než jen donekonečna spekulovat. A nebo na to téma napsat článek, který dorazí za pár dní a snad vám v téhle věci udělá alespoň trochu jasno. A nebo v ní budete mít ještě větší binec, než předtím, ať tak či tak, těšte se.

Ještě před samotným teaserem doplňujeme resty oficiální synopsí: Když je posádka Enterpirse povolána domů, najde nezastavitelnou terorizující sílu ve své vlastní organizaci, která zničila flotilu a vše, co představuje a uvrhla svět do krize. Kirk, poháněný touhou po odplatě, vede výpravu do válečné zóny, aby zajistil zbraň hromadného ničení. Naši hrdinové jsou vtaženi do epické šachové partie na život a na smrt, láska bude zkoušena, přátelství zpřetrháno. A Kirk bude muset obětovat spoustu pro jedinou rodinu, která mu zbyla: svoji posádku.


O autorovi

Andresito
Andresito

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Minotaur.cz