Star Wars Legacy se vrátí v roce 2013

9. prosince 2012 gumidekmedvidek Diskuze (0)
Star Wars Legacy se vrátí v roce 2013

Příští rok fanoušky Star Wars opět čeká návrat do předaleké galaxie v podobě nové série. Avšak na rozdíl od série Star Wars Legacy se podíváme do trošku méně dávných časů.

Knihy Dobrovský

Vydavatel Dark Horse Comics, který vlastní značku Star Wars  a chlubí se hromadou vydaných a stále vydávajících sérií Star Wars prohlásil, že plánuje na nový kalendářní rok 2013 novou série, která bude zasazena do tzv „Legacy“ éry neboli do doby po šesté filmové epizodě. Jedna ze sérií se tomuto tématu už v minulosti věnovala a to právě zmiňovaná Star Wars Legacy, která vycházela 2006-2010 pod taktovkou zkušeného John Ostrandera. Sčítala 50 sešitovek a zasazena 130 let po bitvě u Yavinu.

Nová série by měla by se měla odehrávat v ne tak vzdálených časech jako Legacy, konkrétně se mluví o 100 letech po událostech filmové série.  Jako scénáristé byli obsazeni Corinna Bechko a Gabriel Hardman, známý především komiksovým rozvíjením Planet of the Apes  (Planety opic). Dark Horse nám nyní představuje obálku prvního plánovaného čísla, sice se nezná ještě konkrétní název série, ale obálka Dave Wilkinse vypadá následovně.

Kdy série vyjde nebo jaký název ponese je zatím otázkou. Stejně tak jestli se potkáme s někým ze série Legacy (2006).

O autorovi

gumidekmedvidek
gumidekmedvidek

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Minotaur.cz