Detaily seriálu Amazon

9. prosince 2012 Andresito Diskuze (0)

CW se po Arrow chystá na další superhrdinský seriál.

Detaily seriálu Amazon

Názory na seriál Arrow stanice CW se různí, ať už ale patříte mezi ty, kteří na eskapády Olivera Queena nedají dopsutit, nebo se naopak na Arrow díváte spíš jako na lehce nadprůměrnou telenovelu, jedno musíte uznat. I když má své mouchy, je moc fajn vědět, že superhrdinské seriály mají budoucnost. Před několika měsíci bylo oznámeno, že CW chystá další seriál podobného ražení, tentokrát o další postavě DC universa, Wonder Woman. Jeden pokus o seriálovou adaptaci příběhů nejznámější amazonky už tu byl v podání NBC a nedopadl dvakrát slavně. Na druhý pokus půjde o adaptaci originu, která ponese název Amazon a díky Deadline.com tu máme i první nástin příběhu.

Knihy Dobrovský

Už z dřívějška víme, že seriál se zaměří na Wonder Woman spíš jako na mladou nadějnou superhrdinku, než na plnohodnotnou ochránkyni svobody. Casting už je naplno rozjetý, scénář píše Allan Heinberg (Chirurgové, OC a komiksová série Young Avengers) a, bůhví proč, hlavní hrdinka Amazon se nebude jmenovat Diana, ale Iris. Tady je slibovaná anotace:

Iris pochází ze vzdálené, opuštěné země a většinu svého života strávila jako voják a vůdce na bitevním poli. Díky velmi brutálnímu životu, kterému byla nucena čelit, se dívá na náš svět s úctou a úžasem. Z různých aspektů našeho života je stejně šťastná jako zděšená. Vše je pro ni nové a fascinující, občas i mírně znepokojivé. Iris je naprosto nezkušená co se týče našich zvyků a mezilidských vztahů a má tendenci vždy říkat to, co si myslí. 

Je až rotomile upřímná, ovšem také pozná, když jí někdo lže. A nemá čas ani trpělivost bý taktní, protože je příliš zaneprázdněná sbíráním zážitků z našeho světa. Má pravdivé, vznešené a velkorysé srdce a je připravena bojovat a zemřít za lid, který miluje. Za to, aby byl svět pro nevinné lidi bezpečnější.

Nevím jak vám, ale mě to zní spíš trochu jako krokodýl Dundee. Ovšem, když se to vezme za správný konec a tvůrci nebudou brát tuhle adaptaci  smrtleně vážně, možná nás čeká další seriál, který nejenže své postavě neudělá ostudu, ale přihodí i něco navíc.

O autorovi

Andresito
Andresito

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku