Uvidíme v nových X-Menech dvakrát ty samé postavy?

30. listopadu 2012 Damien Diskuze (4)
Uvidíme v nových X-Menech dvakrát ty samé postavy?

Čtyři herci oznámili, že se do nového filmu vrátí do svých rolí. Herci čtyři, role dvě, WTF?

Knihy Dobrovský

Do rukou se nám dostaly dost divné zprávy. Patrick Steward a Ian McKellen si zopakují své role jako Profesor X a Magneto v sequelu posledního filmu o X-Manech, První třídy. Zní to prazvláštně, vzhledem k tomu, že James McAvoy a Michael Fassbender se vrací do svých rolí též (jsou to ty samé role, podotýkám). Protože se film jmenuje X-Men: Days of Future Past, můžeme dejme tomu předpokládat cestování časem, kde by protějšky z budoucnosti hráli velkou roli. (Co se mě týče, já bych to viděl spíš jako retrospektivu nebo scény zachycující děj v současnosti a děj před dvaceti lety. Myšlenka o cestování časoprostorovým kontinuem mi přijde dost ulítlá.)

Aby to bylo ještě divnější, Hugh Jackman se vrátí jako Wolverine ještě jednou, což je podle mě mnohem zajímavější zpráva, protože koho zajímá děda na kolečkách, když kolem běhá Jackman? Web hollywoodreporter.com napsal, že Jackman vyjednává o tom, že by si rosomáka zahrál posedmé (třikrát X-Men, dvakrát Origins a cameo v První třídě).  Jestli to bude fungovat, na to si budeme muset počkat. A taky na to, kteří herci z originálních X-Manů se vrátí.

Kterého Magenta a Profesora X máte radši? Mladé cápky nebo zestárlé dědky? Osobně dávám přednost starému Magnetovi a mladému Profesorovi. Tak do mě, fassbenderofilové!

O autorovi

Damien
Damien

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

Damien Offline
Damien 01/12/2012 (1. prosince 2012)
Fassbender mi nevadí vůbec, myslím si, že je to vynikající herec. Stewarta je pravda můžu o něco méně, ale i když má mít pleš a kolečka, líbil se mi jak ho ztvárnil McAvoy :)
damic Offline
damic 01/12/2012 (1. prosince 2012)
já to mám jako ty))) aspoň co se magneta týče, mám v roli Magneta radši McKellena, ale Fassbender mi nějak zvlášť nevadí a profesora jsem nejdřív poznal jako plešouna na vozíku, takže mi nebude vadit ani on))
The First Robin Offline
The First Robin 30/11/2012 (30. listopadu 2012)
Ty asi nemáš Stewarta moc rád co :-D
Traum Offline
Traum 30/11/2012 (30. listopadu 2012)
Moci skočit do minulosti, změnit jí a vyhnout se zároveň časovým paradoxům, znamená svým způsobem skočit do alternativní reality. Myslím, že na tom by se dalo hezky vysvětlit, proč na sebe filmy nenavazují a umožnit návrat postavám, které byly povražděny nebo zmrveny,...
Minotaur.cz