Iron Man 3: Kevin Fiege prozradil pár detailů

28. listopadu 2012 TommyEmko Diskuze (2)
Iron Man 3: Kevin Fiege prozradil pár detailů

Kevin Fiege při rozhovoru pro Empire Magazine, který vyjde zítra (29.listopadu 2012) v jejich 202 stránkovém čísle, prozradil něco o Tonyho cestě od té doby, co byl v Avengers. Potvrdil, že v Iron Manovi 3 nebudou žádná camea jeho kolegů superhrdinů. Dále řekl něco o Iron Patriotovi a o tom že Mandarin bude pro Tonyho zcela jiným protivníkem.

Knihy Dobrovský

A i když tento rozhovor vychází až zítra, Empire Magazine na svém webu zveřejnil část tohoto rozhovoru, který vám přinášíme v českém přepisu. Tak prosím omluvte nedokonalosti překladu a případné chyby. A teď už se pojďme podívat co Kevin sdělil:

 

"...když byl portál nad Manhattanem otevřený a on potkal Thora a Hulka a Chitauri se na něj snášejí z nebe, uvědomil si, že neví vše; myslíme si, že to všechno mělo efekt na jeho psychiku, a poté se mu jeho svět rozpadává pod nohama."

"V Iron Manovi 3 nesekundují žádní další Avengers, neukáže se ani Nick Fury, ani nikdo jiný z Fáze jedna," dodal Fiege. "Musíte mít na paměti, že Iron Man 3 je už v procesu zhruba o rok, rok a půl před tím než byli vydáni Avengers."

"Představa ve filmu má být, že červená, bílá a modrá je odvážné vyjádření a má to tak být. Rhodey má přerušit Tonyho výstřednosti a uvidíte zde spíš připomínku důvěry a přátelství mezi nimi v té skvělé módě Shana Blacka."

"Když se podíváte, tak v komiksu není nějaká určitá příběhová linie o Mandarinovi ," řekl Fiege. "Takže to bylo opravdu jen o nápadu. "

 

Tak co říkáte na pár novinek co Fiege, respektive Empire Magazine uvolni do éteru. Diskuze je Vaše.

O autorovi

TommyEmko
TommyEmko

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

Traum Offline
Traum 29/11/2012 (29. listopadu 2012)
já bych během tý jeho krize docela ocenil nějaké to filozofování u piva s capem v civilu:D  
Damien Offline
Damien 28/11/2012 (28. listopadu 2012)
Já myslím, že mi vůbec nevadí, že neuvidím Jacksonovu černou plešku :D
Minotaur.cz