Bude Joseph Gordon - Levitt hrát Batmana v Justice League?

28. listopadu 2012 Damien Diskuze (0)
Bude Joseph Gordon - Levitt hrát Batmana v Justice League?

Pojďme trochu proprat drby a fámy internetu z posledních dnů o Batmanovi a jeho potencionálním nástupci.

Knihy Dobrovský

Od té doby co skončil The Dark Knight Rises scénou, ve které Levittova postava v podstatě nahradila Batmana, vyrojilo se miliony spekulací o tom, že by to mohl být právě on, kdo bude hrát temného rytíře v dalším filmu. Dnes, vzhledem k jakýmsi vnitřním zdrojům, můžeme říct, že ta myšlenka není daleko od pravdy. Nolan sice oficiálně prohlásil, že třetí film o Batmanovi bude opravdu jeho poslední, ale zároveň je pravdou, že Nolan pracuje s Warner Bros. na Muži z oceli - novém Supermanovi. A sám Zack Snyder naznačil myšlenku, že jeho film je součástí většího celku.

Hitfix.com uveřejnil zprávu, že „Joseph Gordon-Levitt se absolutně objeví v Justice League jako nový Batman.“ Studio zjevně  jedná s hercem a upevňuje smlouvu s Gordonem-Levittem a minimálně ještě jedním hercem z Nolanovým filmů. Nepadlo slovo, který to bude. Ale dokázal bych si představit Garyho Oldmana.

Vypadá to ale, že možná Levitta uvidíme v superobleku dřív, než v roce 2015. Rýsuje se zde možnost, že by se mohl objevit ve Snyderově Man of Steel. Jak jsme řekli, Snyder poukázal na provázanost, mezi filmy (je to koneckonců stejný univers). Hitfix.com spekuluje, že by se mohl objevit během závěrečných titulků. „Jak moc by se asi fanoušci zbláznili, kdyby na konci Man of Steel viděli Supermana plachtícího po obloze, konečně připraveného naplno nevzít roli nejmocnějšího superhrdiny a ochránce světa, když v tom by ho něco na nebi vyrušilo, slétl by na střehu nejbližší budovy, kde by Jim Gordon stál vedle Bat-signálu a probíral s novým Batmanem poslední problémy Gothamu? Nikdo neříká, že to tak musí být, ale osobně bych se tomu nebránil a myslím, že by to byl dobrý začátek pro start nějakého většího DC projektu typu Avangers.

Osobně by mi nevadilo, obsadit Levitta do role Batmana, ať už v rebootu nebo v Justice League. Problém vidím jen v tom, že bych si od něho nedokázal odmyslet Nolana a Balea, byť by to Nolan netočil a Bale tam nehrál. Nebral bych ho totiž jako Batmana - Bruce, ale jako Batmana - Robina.

Normálně bych se zeptal, co si myslíte vy? Jsou to jen hoaxy nebo se tomu dá věřit? Jak se k tomu stavíte? Nebýt toho, že dnes byla tato zpráva popřena. Takže pokud jste až sem četli s nadějí v srdci, budu vás muset zklamat.

Právní zástupci Gordona-Levitta zcela popřeli, že by herec měl nějaké vazby na Justice League. Hollywood.com si to ověřil přímo u Levittových právníků a ti „zcela tuto pomluvu potřeli.“

Takže nic. Přiznejme si to, bylo by to možná pěkné, mnozí se s novým hercem už ztotožnili ale Justice League bez Bruce Waynea by nemohla existovat. Stejně jako Levitt nemůže existovat mimo universum, které si Nolan vytvořil.

Takže teď se ptám, co si o tom myslíte a jestli máte nějakého osobního favorita na dalšího temného rytíře.

O autorovi

Damien
Damien

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Minotaur.cz