Marveláckým eventem pro rok 2013 bude Age of Ultron

22. listopadu 2012 TommyEmko Diskuze (2)
Marveláckým eventem pro rok 2013 bude Age of Ultron

Novým nadcházejícím eventem vydavatelství Marvel Comics bude 10ti dílný Age of Ultron, který se bude odehrávat v rámci Marvel NOW. O jeho scénář se postará Brian Michael Bendis a kresba bude rozdělena mezi Bryana Hitche, který bude mít na starosti prvních 5 čísel a Carlose Pacheco a Brandona Petersona, kteří se postarají o těch 5 zbývajících. Celý příběh se bude odehrávat od března do června 2013.

Knihy Dobrovský

Příběh zachycuje Ultrona, kterému se konečně podařilo vyhrát a převzít vládu nad světem/všechny zabít. V komiksu budeme moci vidět malý odpor nepravděpodobných přeživších, jako je například Hawkeye, Spider-Man a nebo Moon Knight, ti se budou snaží vyhrát Zemi zpět ze spárů robotické hrozby. První číslo eventu, nás vezme přímo do Ultronova převzetí Země, kde už vyhrává a plní všechny své ambice, zatím co se superhrdinové snaží přežít, víc jak cokoliv jiného. Komiksu bude účinkovat celý Marvelácký univers a nejen, jak jste si mohli myslet supertým Avengers.

Pro zvýraznění tohoto eventu, bylo již oznámeno několik komiksů, které budou na tento event navazovat, jako například Fantastic Four a nebo Spider-Man. Zajímavé ovšem je, že tyto navazující komiksy budou existovat mimo klasické číslování. To znamená, že například komiks Spider-Man bude mít číslo 8, které bude součástí eventu a zároveň bude mít normální 8mé číslo, které bude třeba pokračovat v příběhu z čísla 7. Což se mi zdá jako dosti matoucí a trochu zvláštní, ale uvidíme třeba to bude fungovat.

 

Age of Ultron Age of Ultron Age of Ultron

(pro zvětšení klikni na obrázek)

 

Co se týká kresby, tak Bryan Hitch už má svých pět čísel nakresleno, takže se nemusíme bát, že by se posunulo vydání komiksu. Uprostřed série by mělo dojít k nějakému jistému posunu, který by měl dovolit vstoupit do role kreslíře zmiňovanému  Carlosu Pachecovi a Brandonovi Petersonovi. Bendis se ale vše snaží držet v tajnosti, což nám ukazuje fakt, že to, jak komiks skončí ví jen 6 lidí. Takže to je zatím vše co Vám můžeme o tomto nadcházejícím eventu sdělit. Ale byli by jsme rádi, aby jste vy sdělili nám, jak se na event těšíte, případně co od něj očekáváte do diskuze.

O autorovi

TommyEmko
TommyEmko

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

Mosquito Offline
Mosquito 24/11/2012 (24. listopadu 2012)
To bude zas kravina :) No, nechám se překvapit, třeba to dopadne dobře. Jinak Marvelovský systém vydávání jednoho obrovského eventu za druhým je dost unavný a upřímně už mě to nebaví.
Pavouk Offline
Pavouk 23/11/2012 (23. listopadu 2012)
Tak já se těším celkem dost... Jinak se mi nezamlouvá ten nápad, že budou dvě čísla těch zmíňovaných komiksů.... Já bych dal oba příběhy do jednoho a Age of Ultron bach dal jako Alternativní verzi...
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku