Novinky z Marvelu: Avengers 2 a Captain America 2

14. listopadu 2012 Damien Diskuze (3)
Novinky z Marvelu: Avengers 2 a Captain America 2

Pojďme se podívat na krátké správy o nových Marvel filmech, které nás příští rok čekají.

Knihy Dobrovský

Roger Wardell je známý tím, že na Twitter píše zprávy ohledně novinek Marvel filmů. Mohla by být celkem sranda zaspekulovat si o těch informacích, které vypustil. Jeho poslední zprávy, které pustil na net, se týkají pokračování Marvelovských trháků Avengers a Captain America.

Tohle vypustil pro Avengers 2:


Zpráva 1: The Masters of Evil se vrátí v Avengers 2.
Zpráva 2: The Avengers byli o seskupení party, aby zachránila svět. Dvojka ale bude o seskupení party, aby zachránila sama sebe.

Nevím, jak moc super bude, obsadit nějakou partu Voldemortů do pokračování Avengers,jelikož o nich vůbec nic nevím, ale Amíci jsou z toho hotový. No, The Masters of Evil jsou v kostce skupina superzloduchů ve vesmíru Marvelu. Seznam členů téhle party se během let změnil, ale stále zůstávají hlavními protivníky Avengers. Zůstává tu ale osm inkarnací těchto pánů zla, které se nahromadili do finálního výčtu členů.  Jsou to inkarnace těchto padouchů:

- Baron Heinrich Zemo

- Ultron

- Egghead

- Baron Helmut Zemo

- Doctor Octopus

Smůla je, že na téhle straně oceánu se o téhle sortě mizerů moc nedočtete, takže pokud vás to zajímá tak moc, že bez toho neusnete, mohu vás směle odkázat na anglickou wikipedii.

Teď tedy pár slov ke Captain America: The Winter Soldier:

Zpráva: Kapitán Amerika 2 se bude zabývat flashbacky z minulosti Černé vdovy (Black Widow) a jejího komplikovaného vztahu se Zimním vojákem (Winter Solider)

A to je celá zpráva. Máte radost? Už jsme slyšeli o tom, že se Černá vdova má ukázat v sequelu a jestli jste četli komiks, tak víte, že mezi ní a Zimním vojákem něco bylo. Konkrétně ji pomáhal trénovat, pak mezi nimi něco bylo a skončili tak, že proti sobě bojují. Někdo by mohl říct, že to bude nevím jak úžasné, sledovat jejich vztah na velkém plátně… no, nevím. Trochu z toho vypadává Cap. Ale jestli u toho laškování stihnou zachránit svět, tak pro mě za mě…

O autorovi

Damien
Damien

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

Creature999 Offline
Creature999 27/04/2013 (27. dubna 2013)
Vy zmrdi myslim že tam někdo chybí ne?
Elhonzo Offline
Elhonzo 14/11/2012 (14. listopadu 2012)
Tak Docka Ocka si můžem rovnout vyškrtnout na něj si prává hamouní Sony .
simeon Offline
simeon 14/11/2012 (14. listopadu 2012)
az tak neznamy zase niesu a hlavne si myslim ze v Ant-Manovi sa zoznamime aj s ultronom aj s eggheadom...zemo je taktiez znamy mohli by ho predstavit v novom capovi WS a octopusa zrejme predstavovat nemusia vobec....myslim ze baron zemo bude najtazsi oriesok na predstavenie beznim ludom..
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku