Natočí Rian Johnson reboot Batmana?

13. listopadu 2012 Andresito Diskuze (1)

Reboot Batmana je sice ještě daleko, ale už teď jdou na přetřes zajímavá jména.

Natočí Rian Johnson reboot Batmana?

Chlapci u Warner Bros. moc dobře věcí, že železo se musí kout, dokud je žhavé a tím železem je momentálně filmový Batman, jehož divácký potenciál hodlají ždímat i po skončení Nolanovy trilogie. O snímku samotném se samozřejmě zatím moc neví, jasné je jen to, že půjde o reboot, který se bude odehrávat ve stejném světě jako Man of Steel, nebo chystaná Justice League. Tudíž o věcech, jako je třeba jméno režiséra, zatím můžeme jen směle spekulovat. No a jedna takovou pěknou spekulaci bychom tu měli.

Knihy Dobrovský

Rian Johnson se do srdcí všech geeků nesmazatelně zapsal (skvělým) sci-fi filmem Looper, kde Joseph Gordon-Levitt nahání své starší já s tváří Bruce Willise a i jeho celovečerní debut, noir detektivka ze střední s názvem Brick stála za to. Otázku ohledně rebootu Batmana mu položil web Flickering Myth: „Batmana miluji. Ovšem nevyrostl jsem na komiksech, ale na filmech. První Batman Tima Burtona pro mě takovým zvláštním způsobem definoval pojem „blockbuster“, mnohem víc, než jakýkoli jiný film z té doby.“ řekl Johnson, „Batman je rozhodně přesně ten typ superhrdinského filmu, který naprosto zbožňuji a stejně tak mám rád i Batmany Christophera Nolana. Právě teď se ale soustředím na svůj vlastní projekt. Je tu tolik možností a proměnných, víte, ten telefonát se zatím neuskutečnil a já rozhodně nebudu sedět u telefonu a čekat na něj. Teď se plánuji soustředit na svůj vlastní projekt.“

Musím uznat (nebijte mě), že tenhle článek nemá moc velkou informativní hodnotu, ovšem já bych Johnsona na režijní sesli nového Batmana viděl moc rád a pokud jste viděli Loopera, určitě mi dáte za pravdu, že po vizuální stránce by rozhodně nebylo čeho se bát. Ovšem do premiéry zbývá ještě mnoho času (bude pravděpodobně v roce 2016), takže nám nezbývá než čekat a zároveň doufat, že bratři Nolanovi se vrátí alespoň coby produkční, protože bez jejich dohledu by to prostě nebylo ono. I když, to samé si nejspíš fanoušci původního Batmana mysleli o Burtonovi a nakonec to úplně špatně nedopadlo, že?

O autorovi

Andresito
Andresito

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

Morzael Offline
Morzael 13/11/2012 (13. listopadu 2012)
Informační hodnota je i to, že vyvracíš drby kolující po netu :-) to se také počítá a je to důležité.
Minotaur.cz