Man of Steel bude ve 3D

10. listopadu 2012 Traum Diskuze (2)
Man of Steel bude ve 3D

Dlooooouuuho se fanoušci DC na nejrůznějších fórech dohadují, zda bude Man of Steel lepší nebo horší než Dark Knight. A už teď můžeme s klidem říct, že je jedna věc, kterou druhý jmenovaný nikdy neměl a Man of Steel se jí bude pyšnit. Třidéčko.

Knihy Dobrovský

Já osobně fanoušek 3D konverze nejsem. Však to znáte. Samoúčelné spomalovačky jsou zabijákem dobré kameramanské práce, akce bývá nepřehledná a obraz se rozdvojuje. 3Dčko tedy je víceméně lákadlo pro lajky, kteří rádi vybalí nějaký ty peníze navíc pro slibovaný zážitek a nakonec nedostanou nic.

7.listopadu Warneři oficiálně prohlásili, že chystaný supermanovský film poběží jak ve 3D, tak i ve 2D. Film budou posílat prý i do Imaxu.

Zack Snyder prohlásil:,,Film bude po vizuální stránce velice vzrušujícím zážitkem ve všech formátech: 2D, 3D i IMAX. Obeznámení s tím, jak dnešní obecenstvo vítá 3D, jsme navrhli a nasnímali film takovým způsobem, abychom zaujali jak toto publikum, tak fanoušky a milovníky tradičního filmového zážitku. Naší prioritou je stále pořádný film a pořádný příběh, 3D berte spíše jako takový doplněk." (čti:další odfláklá postkonverze do 3D).

3D nebo 2D, tohle téma je věru nesmrtelné. A s každým chystaným velkofilmem se vrací jako bolest raubíře, co si každý den rozškrabává strup na rozbitém koleni. Co vy na to?

O autorovi

Traum
Traum

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

TommyEmko Offline
TommyEmko 11/11/2012 (11. listopadu 2012)
Odpověd na #477 příspěvek od Bukwice
    3D ničí filmy. A za tím si stojím. Přestávám věřit v tento film. Opět nám bude naservírovaná bezpříběhová patlanina s předraženými výbuchy, pády z budov a jinými efekty které ve 3D vypadají dobře, ale význam nemají vůbec žádný, pokud film stojí za houby.    
Můžu s tebou jen souhlasit, že 3D je k ničemu a jsem jeho odpůrce tak jako českého dabingu a českých překladů filmů a podobně :-D. Supermana sem nikdy nemusel ale na tohohle sem si říkal po prvním traileru, že se na něj mrknu. To asi platí dál ale rozhodně se na něj nebudu...
Bukwice Offline
Bukwice 10/11/2012 (10. listopadu 2012)
    3D ničí filmy. A za tím si stojím. Přestávám věřit v tento film. Opět nám bude naservírovaná bezpříběhová patlanina s předraženými výbuchy, pády z budov a jinými efekty které ve 3D vypadají dobře, ale význam nemají vůbec žádný, pokud film...
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku