Drb: Bude Matthew Vaughn režírovat Star Wars: Episode VII?

7. listopadu 2012 Damien Diskuze (1)
Drb: Bude Matthew Vaughn režírovat Star Wars: Episode VII?

Vzdal se režisér dalšího X-Men filmu, aby se mohl soustředit na novou trilogii Hvězdných válek? Co je pravdy na drbech kolujících internetem?

Knihy Dobrovský

Na rovinu říkáme, že je to fakt jenom drb. O nadcházející epizodě se můžeme dočíst stovky odlišných zpráv, ale minimálně tahle je zajímavá. Jak už jsme psali, talentovaný režisér posledního filmu o mutantech First Class a další komikové řežby Kick Ass se nedávno rozhodl, že další X-Men točit nebude. Bryan Singer to vzal za něj a bylo naznačeno, že Vaughn vycouval kvůli režírovaní Secret Services od Franka Millera. Ale Collider.com říká, že to možná není celý příběh.

Steve Frosty Weintraub, šéfredaktor webové stránky říká, že slyšel režiséra, jak se baví s Lucasfilm o možném natáčení filmu v roce 2015. Konec konců, možnost natočit další Hvězdné války je zatraceně vážný důvod proč se otočit zády k jiným projektům.

Mezitím, MarketSaw.com tvrdí, že jsou ve hře ještě Steven Speilberg, Darren Arnofsky, Joss Whedon, Alfonso Cuaron a Neil Blomkamp. MarketSaw dál sdělila, že hlavním téma nových Hvězdných válek by měl být sám Luke Skywalker. Ovšem kde oni ty informace sebrali, to mi zůstává utajeno.

Co vy na to? Líbil by se vám Vaughn jako režisér Star Wars nebo byste někoho jiného radši viděli v křesle režiséra?

O autorovi

Damien
Damien

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

gumidekmedvidek Offline
gumidekmedvidek 07/11/2012 (7. listopadu 2012)
Osobně si myslím, že to není špatná volba, i když do Vaughna nevidím a fak nevím jestli bych měl jásat nebo ne. Kvalitní režii na blockbusteru už jednou spáchal, tak proč ji nepředvést zrovna na Star Wars?
Minotaur.cz