Del Toro chce natočit vlastní verzi Avengers

2. listopadu 2012 Damien Diskuze (0)
Del Toro chce natočit vlastní verzi Avengers

Zdá se, že studio Pacific Rim má diváky tak přečtené, že jsou ochotni nechat Guillmera del Tora vybrat jakýkoli film bude ve studiu chtít. Podlě všeho už má vybráno a chystá se nám vyrazit dech.

Knihy Dobrovský

Studio mu zřejmě už nabízelo sequely k filmům V jako vendeta a Karlík a továrna na čokoládu, které ale odmítl. Proč? Protože chce natočit vlastní verzi Avangers s nadpřirozenými prvky. Chce udělat film s názvem Heaven Sent, který by zkombinoval následující DC postavy ve veleúžasném filmu. Mezi ty postavy patří Deadman, The Spectre, Bažináč, Constantin Hellblazer, Phantom Stranger, Zatanna, Zatara a Sargon, jakož i démon Etrigan!

 

Zdroje říkají, že film hned tak nebude, ale právníci už jednají s The Warner Bros. a vyjasňují práva na všechny postavy, takže je velmi pravděpodobné, že film není jen hudbou daleké budoucnosti.  

Chystá se tedy další uskupení hrdinů a očekávání je okořeněno ještě faktem, že taková parta v našich končinách není dvakrát známá. Co myslíte? Jací asi budou "hellboyovší" Avengers? 

O autorovi

Damien
Damien

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Minotaur.cz