Zámek a klíč jako trilogie!

2. listopadu 2012 Morzael Diskuze (0)
Zámek a klíč jako trilogie!

Seriál Zámek a klíč od režiséra Marka Romaneka a producentů Alexe Kurtzmana a  Roberta Ociho se v blízké době na obrazovkách TV určitě neobjeví. Stanice FOX od projektu upustila, aby mohla vypustit seriál American Horror Story, příběh zazděný ovšem ještě není. 

Knihy Dobrovský

Podle webu Latino Review se studiu Universal Pictures tento komiks od IDW zalíbil a mají ho v plánu přivést přímo na stříbrné plátno jako trilogii! Mluví se o producentech, kteří stáli i za nevypuštěným seriálem - Kurtzman a Oci, ale o režisérovi a hercích se dost pochybuje, je více než pravděpodobné, že se bude hledat nová skvadra. 

Teď je vše nejspíš ještě v pleknách, ale zatím to vypadá dobře. O dalších informacích Vás budeme samozřejmě zpravovat, jak se budou objevovat. 
 
Zámek a klíč je série, která kombinuje novodobý thriller s temnou fantasy. Příběh se točí kolem rodiny Lockových (omlouvám se, ale mně prostě Zámkovi nejdou přes pusu) a jejich tajemného domu v Lovecraftu, který ukrývá velká tajemství. Osobně je pro mě Zámek a klíč jedna z nejlepších sérií, kterou jsem kdy četl, těm kteří neznají, doporučuji. U nás vydalo zatím jen první svazek Comics Centrum.
 
Autor série Zámek a klíč, Joe Hill, byl nominován na Eisnerovu cenu roku 2009 a roku 2011 ji za tuto sérii vyhrál. Pro lepší atmosféru ještě připojuji trailer k nevypuštěnému seriálu. 
 
 

O autorovi

Morzael
Morzael

Na ComixZone hrdě zastávám funkci šéfredaktora. Na komiksy nemám vyloženě vyhraněný vkus, mám rád každé kvalitní dílo. Nejraději mám ovšem asi temnější horrorové a fantasy příběhy, rád si ale přečtu i dobrý noir. Své místo v mém srdci mají také superhrdinské komiksy, které rád čtu kvůli jejich poselství, o kterém pak s oblibou spekuluji a snažím se tyto myšlenky následně sumarizovat v mých zamyšleních.

Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku