Co můžeme čekat v druhém Amazing Spider-Manovi?

28. října 2012 Andresito Diskuze (1)

Pár detailů od Marca Webba a návrat starých dobrých tváří.

Co můžeme čekat v druhém Amazing Spider-Manovi?

The Amazing Spider-Man šel několik měsíců před premiérou slušně pod kudlu a ze slibovaného nového originu a hlavně ze scén, které měly popisovat okolnosti smrti Peterových rodičů, toho ve filmu moc nezbylo. Co naopak zbylo, byl film, který se od svého předchůdce nelišil tak zásadně, jak bylo slibováno v trailerech. Někomu to vadí, někomu ne, každopádně tyhle „nedostatky“ by se údajně měla snažit vynahradit dvojka, ve které by se vystřižené záběry měly využít. To teď potvrdil i režisér Marc Webb, konkrétně v rozhovoru na dvd, které vychází 9. listopadu.

Knihy Dobrovský

Podle serveru ComicBook.com, který se k dvd dostal jako první, říká Webb v bonusových rozhovorech následující: „Původ pavouků, kteří zapříčinili zrod Spider-Mana, bude odhalen v druhém díle.“ a pokračuje s komentářem k informacím, že ve druhém díle by se měl znovu objevit i Martin Sheen v roli Peterova strýčka: „Je možné, že se ho uvidíte ve flashbacku.“. Dále se rozpovídal i o tom, že nejtěžší pro něj bylo zakomponovat smrt Peterova strýčka do příběhu, protože původně měla Petera nejvíc ovlivnit v jeho cestě stát se Spider-Manem už smrt jeho rodičů, která byla na poslední chvíli přesunuta na druhou kolej.

 

Ovšem s uhýbáním od Raimiho trilogie to ve dvojce Amazing nebude až tak žhavé. Vrátí se totiž nejen Mary Jane Watson, kterou si zahraje Shailene Woodley (Děti moje), ale pravděpodobně i Peterův parťák Harry Osborn, který mě osobně v prvním filmu hodně chyběl. Návrat Harryho nejspíš také znamená návrat jeho otce, Normana Osborna, o kterém se první film několikrát zmiňuje.

Už hodně velký drb je informace o údajném záporákovi, kterým by měl být Max Diplom alias  Electro. Jak je vidět, lidem od Sony se přeci jen nechce až tak moc riskovat s přepracováváním zavedeného obrazu Spider-Mana a snaží si pojistit plná kina známými tvářemi. Jestli je to dobře, či ne zjistíme v květnu 2014.

O autorovi

Andresito
Andresito

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

Elhonzo Offline
Elhonzo 29/10/2012 (29. října 2012)
Jo ta linka s jeho rodičema mi tam taky chyběla , a nakonec i ta honba za vrahem strýčka vyšuměla do prázdna. A Electro jse civilním jménem jmenuje Max Dillon nikoliv Diplom.
Minotaur.cz