Vousy!

28. října 2012 Traum Diskuze (0)

Nová doba, vousy dělají machra

Vousy!

Superhrdinové mají k ruce nejrůznější vylepšení. Skrýše, zbraně, kostýmy... v poslední době se ale objevil nový trend. Eso v rukávu. Prvek, který z vás zaručeně udělá drsňáka! Vousy!

Nedávno na pulty světového trhu s komiksy přistál zrestartovaný Punisher: War zone, ve kterém vystupuje drsňák Frank Castle s prďáckým plnovousem(viz. případ 1). Tento úkaz inspiroval chlápky z IGN.com, aby se nad problematikou vousů pořádně zamysleli a sestavili žebříček nejlepších vousů v historii komiksu. Já bych se tímto s vámi o něj rád podělil.

Knihy Dobrovský

1.případ- Punisher

Tenhle Punisher je jiný. Je drsnější. Loví lidi s takovým zápalem, že na oholení prostě nemá čas!

Vousy!

2. případ- Daredevil

Kdo si myslí, že nejdrsnějším obdobím Matta Murdoca bylo to, kdy se stal novým Kingpinem Hells Kitchen, ten se mílí. Nejdrsnější Daredevil byl ten vousatý.

Vousy!

3. případ- Batman

Sice si myslím, že Návrat Bruce Waynea je jeden velký fail, na druhou stranu Bat-černovous je děsivější než všechny netopíří obleky dohromady, gaaaaaaaar! 

Vousy!

4. případ- Green Arrow

Co si budeme povídat, po restartu DC universa New 52 je Green Arrow Batman v zeleném. Dokonce už má i Green Arrow jeskyni(!!!) Jenže, co Arrow má a Bruce Wayne nemá, je drsnej plnovous...a luk!

Vousy!

Vousy!

5. případ- Aquaman

Tohle byla pro Aquamana zlatá éra! Vypadal, jako kdyby utekl z románu o Moby Dickovi nebo z pera Ernesta Hammingwaye. Ty lokny. Ty vousy. Ta harpuna místo levačky... bohužel i když byl takhle drsnej, pořád mohl JLA akorát tak chytat ryby v nádrži za sídlem JLA. Pf, rybí kluk...

Vousy!

6. případ- Thor

Hippie Thor, jak nám ho poprvé představil Mark Millar ve svých Ultimates byl suprovej. Byl to enviromentálně smýšlející volnomyšlenkář, o jehož prvém původu jsme si nemohli být nikdy tak úplně jistí... Bohužel jeho vousy byly tak suprové, že zastínily vše ostatní a v závěru si od něj nic jiného filmový Thor nepujčil.

Vousy!

Vousy!

7. případ- Wolverine

Tady si dovolím nesouhlasit s Ign. Tenhle Wolverine vypadá jako jeho teplej bratránek z latinské Ameriky. Osudová chyba mého oblíbence Granta Morrisona

Vousy!

8. případ- Joker

Vyšinutý blázen jako je Joker si žádá i stejně vyšinutý, mastný chuchvalec vousů. Alespoň to dává smysl. Kdyby jste byli zřízenci Arkhamova ústavu, troufli by jste si Jokera oholit? Vážně? Dlouze se zadívejte na následující obrázek....

Vousy!

To je ze světa módy pro dnešek vše. Příští týden na viděnou ve světa padoucha Trauma!

O autorovi

Traum
Traum

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Minotaur.cz