Shledá se Wolverine se svou starou láskou?

23. října 2012 Andresito Diskuze (1)

V novém Wolverinovi by se mohlo objevit jedno velmi zajímavé cameo.

Shledá se Wolverine se svou starou láskou?

Na další samostatný Wolverinův snímek se čeká už docela dlouho a za tu dobu se na všech postech - od režiséra po leštiče adamantia - vystřídala pěkná řádka jmen. Asi nejvíc mrzí neúčast Darrena Aronofskyho, který by podle mého svou režií, zaměřující se především na fyzickou stránku postav, dodal po průměrném X-Men Origins: Wolverine sérii ten správný impuls, ale ani konečná sestava tvůrců nezní vůbec špatně. Režie se ujme James Mangold, který si za svou kariéru vyzkoušel už spoustu žánrů a má za sebou třeba drama Walk the line, nebo akční komedii Zatím spolu, zatím živí a za scénář je zodpovědný autor Obvyklých podezřelých Christopher McQuarrie. Jak jsme se dozvěděli z jednoho z alternativních konců Origins, Rosomák se tentokrát vydá do Japonska, kde dostane slušně na budku od místních samurajů. Tolik v krátkosti k potvrzeným informacím, následující text je z trochu spekulativnějšího soudku, aneb jedna paní povídala, a tak ho rozhodně nepovažujte za bernou minci.

Knihy Dobrovský

Podle webu „We got this covered“ si ve filmu střihne cameo Famke Janesen aka Jean Grey. Pokud je to skutečně pravda, bude to po Tao Okomato (femme fatale jménem Mariko) a Rily Fukushimy (která si zahraje postavu jménem Yukio, vražednici najatou na Wolverina) už třetí žena, se kterou bude mít Wolverine ve filmu co do činění, což už je i na chlapíka jeho kalibru celkem slušná porce. Každopádně vidět starou známou tvář, byť jen v mini roličce, by určitě potěšilo.

Kromě již zmiňovaných se ve Wolverinovi objeví ještě Will Yun Lee (Dnes neumírej), který si střihne záporáka jménem Silver samurai a Hiroyuki Sanada (Sunshine) jako otec Mariko. Premiéra je stanovena na 26. července 2014.

jeangrey

O autorovi

Andresito
Andresito

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

TommyEmko Offline
TommyEmko 23/10/2012 (23. října 2012)
Pokud a byť jen v malé roli, tak bych Jean Gray nechál hrát nekým jiným. Famke Janesen mi jednak do té role moc nesedí a hlavně mi je dosti protivná :-D.
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku