Justice League má datum premiéry

19. října 2012 Morzael Diskuze (1)
Justice League má datum premiéry

Jak jsem psal v zamyšlení minulý týden, Warner Bros. se snaží držet krok s Marvel Studiem, a tak si určili datum premiéry pro svou vlastní týmovku velmi blízko k Marvelovským Avengers 2. 

 
Knihy Dobrovský

Mám rád DC a moc se na Justice League těším, ale upřímně si stále nejsem jistým, jestli je dobrý tah snažit se držet krok s Marvelem tímto způsobem.    

Podle novin LA Times "prověřená osoba s přístupem k těmto informacím, která nesmí zatím oficiálně vynášet žádné zprávy ze studia na veřejnost" jim poskytla nové informace o tomto očekávaném komiksovém filmu. 
Warner Bros. se chystají oznámit film příští rok a slíbit premiéru na léto 2015. Zrovna se usilovně pracuje na scénáři a jakmile bude hotov, pustí se do hledání režiséra a hlavních herců. Tím pádem bude 2015 neskutečný rok pro fanoušky komiksů, jelikož Justice League se popere o navštěvníky kin přímo s Marvelovskými Avengers 2, kteří jsou chystaní na květen 2015.  
Koho můžeme v Justice League čekat? Už teď je jasné, že dve největší jména se objeví - Superman, Batman. Prý se počítá i s Flashem, Wonder Woman a Aquamanem. Což značí přesně opačný přístup Warner Bros. oproti Marvel Studiu. Chtějí totiž postavy divákům představit v týmovce a až poté udělat jejich sólové filmy. Jestli je to tak dobře, to ještě uvidíme.  
Je dost možné, že se studio rozhodne využít první příběh z New 52 JLA, kde se Justice League dala dohromady. Tím pádem bychom v týmu mohli ještě čekat Green Lanterna a Cyborga, a proti týmu by se měl postavit zlý "bůh" Darkseid.
 

O autorovi

Morzael
Morzael

Na ComixZone hrdě zastávám funkci šéfredaktora. Na komiksy nemám vyloženě vyhraněný vkus, mám rád každé kvalitní dílo. Nejraději mám ovšem asi temnější horrorové a fantasy příběhy, rád si ale přečtu i dobrý noir. Své místo v mém srdci mají také superhrdinské komiksy, které rád čtu kvůli jejich poselství, o kterém pak s oblibou spekuluji a snažím se tyto myšlenky následně sumarizovat v mých zamyšleních.

Poslední příspěvky v diskuzi

Traum Offline
Traum 20/10/2012 (20. října 2012)
Docela by se mi líbilo, kdyby měl Flash nějakou takovou zbroj jako v Injustice. Myslím, že by se mu nějaký chrániče hodily. Aby by si náhodou nezlomil nohu až si příště ve své rychlosti kopne do darkseida.
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku