Nová série Jamese OBarra

8. října 2012 Morzael Diskuze (0)
Nová série Jamese OBarra

James OBarr, autor kultovního komiksu Vrána, je zpět. Po téměř 20-ti letech mimo komiksový průmysl se vrací zpět s dalším příběhem pomsty už tento prosinec. Jeho novým příspěvkem do světa malovaných příběhů bude mini-série ze světa Vrány.

Knihy Dobrovský

 

Psát bude pro vydavatelství IDW. Nový příběh nese název The Crow: Skinning The Wolves. Bude se jednat o tří dílnou sérii, která se má odehrávat dlouho před příběhem Vrány, kterou známe z roku 1981. Tudíž se nemusíte bát, že bude muset Comics Centrum natisknout novou, finálnější, verzi komiksu.

Příběh má být zasazen do roku 1945, do koncentračního tábora. Jaké jiné místo než právě toto může být větším zdrojem hněvu, který přivolá nám známého ducha pomsty, aby oplatil zlým stejnou měrou jejich činy. "Tento příběh jsem plánoval už roky, něco kolem 20-ti pro upřesnění." říká OBarr o sérii. "Je to těžké a velmi zapeklité, zasadit příběh do koncentračního tábora, ale snažil jsem se nezneužívat onoho tématu pro komerční účely."

Tvůrce se zaslouží o napsání a rozvržení příběhu, ale tentokrát bude spolupracovat s Jimem Terrym, který OBarru ohromil svým jedinečným stylem kresby. "Nemohl bych žádat o lepší příběh, na kterém bych měl pracovat." povídá o spolupráci Terry.

Nezapomeňte, že James OBarr zavítá koncem října (27.10.2012) na Pražský KomiksFEST!, sice si The Crow: Skinning The Wolves asi ještě podepsat nenecháme, ale třeba se už dočkáme nějaké ukázky.

O autorovi

Morzael
Morzael

Na ComixZone hrdě zastávám funkci šéfredaktora. Na komiksy nemám vyloženě vyhraněný vkus, mám rád každé kvalitní dílo. Nejraději mám ovšem asi temnější horrorové a fantasy příběhy, rád si ale přečtu i dobrý noir. Své místo v mém srdci mají také superhrdinské komiksy, které rád čtu kvůli jejich poselství, o kterém pak s oblibou spekuluji a snažím se tyto myšlenky následně sumarizovat v mých zamyšleních.

Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku