Hugh Jackman jako Wolverine zůstává

27. srpna 2012 Michellita Diskuze (0)
Hugh Jackman jako Wolverine zůstává

Po prvním samostatném, ale ne zrovna dobře hodnoceném (ale věřím, že mnoho lidí má opačný názor) filmu oblíbeného hrdiny se studio Fox rozhodlo udělat film další. A odznova.

Knihy Dobrovský

Wolverine, takový, jakého nám ho tvůrci v posledním filmu představili to nebude a znova uvidíme počátky mutanta s adamitovými drápy, což může film nesporně připravit o množství akčních scén. Jedna věc je však jistá - Hugh Jackman, představitel tohoto hrdiny se své role drží jako klíště (také je za to často kritizován) a my se na něj tedy v dalším snímku můžeme těšit.
Logan má být outsiderem a samurajským válečníkem, kterého objeví v Japonsku. Neuvidíme tu moc jiných mutantů, než je hlavní hrdina. Zároveň bude mít velmi předělaný charakter a měl by se lišit nejen od prvního samostatného filmu, ale i od všech natočených X-Men snímků. To by nám mohlo přinést mnoho příjemných i nepříjemných překvapení.

 

A střípek  k dalšímu obsazení - roli Viper si nakonec nezahraje herečka s postavou spojená  –  Jessica Biel, ale ruská herečka Svetlana Khodchenkova.

 

Jessica Biel

 

Svetla Kdodchenkova

 

Pokud se filmu už nemůžete dočkat, nezapomeňte sledovat oficiální stránku - http://www.facebook.com/TheWolverine.

O autorovi

Michellita
Michellita

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Minotaur.cz