Batman se probojoval do Smallville

19. srpna 2012 Michellita Diskuze (0)
Batman se probojoval do Smallville

Smallville, pro někoho oblíbený seriál z dětství, pro někoho otřesné ztvárnění superhrdiny Supermana. Tento rok jsme měli možnost shlédnout už desátou, poslední sérii tohoto seriálu a pro mnoho lidí to byla špatná zpráva, protože dobrodružství Clarka Kenta a věrných přátel v jeho mládí bylo pro ně srdová záležitost.

Knihy Dobrovský

Jelikož se seriál těšil velké oblibě a byla by škoda ztrátit tolik fanoušků typického hrdiny DC comicsu, rozhodlo se právě toto nakladatelství vydávat od 13. dubna tohoto roku s týdenní periodicitou pokračování příběhů Kal-Ela a jeho „party“. Hned první číslo komiksu bylo tak úspěšné, že se muselo nechávat dotisknout, což překvapilo i samotného autora, kterému se ještě naprosté vyprodání nikdy nepovedlo.
Do Smallville season 11 #6 se pak na neurčitou dobu přidává další velká hvězda – sám Batman spolu s Nightwingem a Barbarou Gordon. Batman si však se Supermanem do oka rozhodně nepadne a tak není divu, že brzy na řadu přichází bitka.
Velké množství fanoušků se Temného rytíře dožadovalo už dlouhou dobu a Bryan Q. Miller, který se ujal vytváření komiksu uznává, že tlak na něj byl a stále je veliký a i přes vysoký počáteční zájem doufá, že se příběhy líbí a že se budou těšit oblibě i v budoucnu.

 

Batman ve Smallville

 

V USA stojí čtyřicetistránkový komiks 3,99 dolarů v tištěné verzi. Pro zbytek světa je vydáván i v elektronické formě a za podstatně nižsší cenu – 0,99 dolarů a má 22-23 stránek.

O autorovi

Michellita
Michellita

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Minotaur.cz