Fox nový film Daredevil nenatočí

16. srpna 2012 Michellita Diskuze (1)
Fox nový film Daredevil nenatočí

Psal se rok 2003 a studio Fox ve spolupráci se Sony vypustilo do světa film Daredevil, na kterého společnost koupila práva zároveň s Elektrou, Kingpinem, Bullseyem a Foggym Nelsonem a s pomocí známých herců jako je Ben Affleck nebo Jennifer Garden vytvořili film, který by spolu se Spider-manem by měl patřit mezi jejich chloubu.

Knihy Dobrovský

Aby si studia mohla zachovat práva, je nutné začít natáčet nový Daredevil v říjnu tohoto roku a na uskutečnění je potřeba opravdu hodně věcí – scénář, režisér, herci, finance... Z toho vyplývá, že šance jsou velmi mlhavé, což potvrdil na Twitteru Joe Carnahan, který je s projektem spojený.
Film z roku 2003 nepatří zrovna mezi filmové senzace a fanoušci by jistě ocenili nový film s tímto velmi oblíbeným hrdinou. Marvel by tedy souhlasil s prodloužením termínu, avšak výměnou za práva na Silver Surfera a Galactuse. To by dělalo Foxu problém, protože tyto dva zmíněné zahrnuje jejich další projekt Fantastická Čtyřka, který by mohl být pro Fox zásadní.

Dny postupně plynuly a šance na obnovu se zdály mizivé. Poté zveřejnil Carnahan falešný trailer, kde mixoval výstřižky z komiksu a záběry z filmu z roku 2003 a chtěl nalákat Fox na pokus o uskutečnění. Trailer můžete vidět pod článkem. Ten nejspíše moc nezapůsobil, proto se v říjnu práva vrátí Marvelu a vznikne veselejší, odlehčenější Muž beze strachu a možná také hrdina získá účast v Avengers. Kdo ví.

Mnoho fanoušků jásá, protože věří, že Marvel si poradí s filmem lépe, ale jsou to i ti, kteří by film mnohem raději viděli v rukách Foxu.


O autorovi

Michellita
Michellita

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

The First Robin Offline
The First Robin 18/08/2012 (18. srpna 2012)
Super článek, ale nemyslím si, že Marvel bude za každou cenu chtít natočit DD ve stylu Avengers - odlehčenější, veselejší. Právě naopak. DD nikdy nebyl takový ten typický jasný pozitivní superhrdina. Alespoň podle mého mínění. Podle mě by mu slušel temný Nolanovský...
Minotaur.cz