The Wolverine: Logan už našel svého prvního protivníka

11. července 2012 TommyEmko Diskuze (0) Bez palce

Wolverine vs. Silver Samurai

The Wolverine: Logan už našel svého prvního protivníka

Sequel k snímku X-Men Origins: Wolverine (2009) se k nám blíží mílovými kroky, datum premiéry je totiž stanoveno na 26. července 2013. Ale i tak toho zatím o filmu kromě hlavní zápletky, části hereckého obsazení a kdo usedne za kameru moc nevíme, nic méně nám právě byla odtajněna dá se říct jedna z hlavních Loganových nemesis.

 

Ale vše pěkně popořadě, hlavní filmová zápletka by se měla odehrávat v zemi vycházejícího slunce aneb v Japonsku. Kde se Logan zamiluje do jedné Japonky, která je ovšem již přislíbena jinému. A jak už to tak bývá Logan nerad slyší "NE", a tak se dostává do křížku s jejím otcem, jeho samuraji a se zmiňovanou nemesis Silver Samuraiem. Za kameru snímku The Wolverine se údajně posadí James Mangold (Walk the Line, Zatím spolu zatím živí), kromě Hugh Jackmana si ve filmu zahraje Will Yun Lee (Torque: Ohnivá kola, Hawai 5-0), který ztvární Kenuichio Haradu a.k.a. Silver Samuraie.

Pokud se Vám článek líbí, dejte palec nahoru.

Celkem Bez palce
RATing autora 4.6%

Líbí se Vám článek? Tak neváhejte a dejte palec nahoru. Díky RATingu zjístíme, jakého autora si nejvíce vážíte a jaké články se Vám nejvíce líbí.

O autorovi

TommyEmko
TommyEmko

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Sdílet článek

Článek týdne

Znovuzrození hrdinů DC - Batman 02: Já jsem sebevražda

Znovuzrození hrdinů DC - Batman 02: Já jsem sebevražda

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku