Nový The Dark Knight Rises trailer

11. července 2012 Morzael Diskuze (0)
Nový The Dark Knight Rises trailer

Nejspíš poslední trailer před kýženou premiérou byl vypuštěn. Můžete se jím pokochat přímo u nás. Krom zpětných záběrů na díly předchozí, které kompletují epický příběh, jsou zde opět k vidění nové záběry, které jsou tentokrát  okořeněny hudbou přímo ze soundtracku, ten jsme Vám tu k poslechu také nedávno nabídly. 

Knihy Dobrovský

Premiéra Nolanova posledního dílu ságy o Temném rytíři je za dveřmi. Informací je stále pomálu, ale čekání si můžete zkrátit tímto novým trailerem.

Navíc už se na různých fórech objevily první neoficiální názory lidí, kteří měli to štěstí okusit předprojekci TDKR. Sám trochu váhám tyto informace rozšiřovat dál, jelikož to pořád není nic oficiálního. Ale mezi zásadní informace určitě patří velmi pozitivní ohlasy jak na Banea tak i na Catwoman. Postava kterou si zahrál J. Gordon-Levitt prý opravdu nakonec nebude Robinem, jak mnozí spekulovali. Jinak celkové dojmy jsou prý více než pozitivní. Nolan to údajně opět dokázal a vytvořil dílo možná ještě lepší než díl předchozí (The Dark Knight) a trilogii ukončuje nejlepším možným způsobem. My si bohužel ještě počkáme další dva dlouhé týdny.

Mezi tím, poslední trailer:

 

O autorovi

Morzael
Morzael

Na ComixZone hrdě zastávám funkci šéfredaktora. Na komiksy nemám vyloženě vyhraněný vkus, mám rád každé kvalitní dílo. Nejraději mám ovšem asi temnější horrorové a fantasy příběhy, rád si ale přečtu i dobrý noir. Své místo v mém srdci mají také superhrdinské komiksy, které rád čtu kvůli jejich poselství, o kterém pak s oblibou spekuluji a snažím se tyto myšlenky následně sumarizovat v mých zamyšleních.

Minotaur.cz