Guardians of the Galaxy ve filmu

10. července 2012 TommyEmko Diskuze (1)

Záhadný film z dílny Marvelu plánovaný na rok 2014 odhalen.

Guardians of the Galaxy ve filmu

Mimo Iron Mana 3, Captain Americi 2 a The Avengers 2 se dočkáme ještě jednoho filmu, jenž mají v Marvel Studios v plánu. Mnohé to asi hodně zamrzí ale nebude jím ani Ant-Man ani Black Panther. Tím čtvrtým, a dá se říct docela tajným projektem, nakonec budou méně známí Guardians of the Galaxy. Kterým už bylo stanoveno datum premiéry na 1. srpna 2014. Je velmi pravděpodobné, že nám další informace přinese president Marvel Studios Kevin Feige na San Diegské svátku komiksů zvaném Comic-Con.

Knihy Dobrovský

A kdo to vůbec je?? Je to tým super hrdinů, který sformoval Star-Lord a jejich hlavním smyslem je ochrana celé galaxie od zla. Dalšími členy jsou: Adam Warlock, Drax the Destroyer, Gamora, Phyla-Vell, Rocket Raccoon, Groot, Mantis a Nova. Jejich hlavní centrálou je vesmírna stanice Knowhere, na které se nachází i teleportační zařízení.

 

O autorovi

TommyEmko
TommyEmko

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

damic Offline
damic 11/07/2012 (11. července 2012)
Absence Ant-Mana i Black Panthera mě jistě mrzí, snad dostanou v budoucnu svůj velký film. )) Ale zase na druhou stranu Guardians of the Galaxy jistě bude taky kvalitní film, neznám je tak moc jako první dva jmenované, ale po zhlédnutí Earth Mighties Heroes kde jsem je prvně viděl...
Minotaur.cz