Altair s tváří Magneta

9. července 2012 Mazard Diskuze (0)

Konečně se my, zarytí Assassíni, dočkáme.

Altair s tváří Magneta

   A je to již potvrzené. Ubisoft se pustí do vlastního filmu a jako podklad bude sloužit notoricky známá série Assassin´s Creed. A kde jinde začít, než tam, kde by se začít mělo: u vzniku řádu Assassínů, do jehož historie nás zavede nejstarší Desmondův assassínský předek, tedy Altaír.

 

Knihy Dobrovský

   

 

Bohužel jsou mezi námi lidé, kteří ví o AC prd. Hezky stručně. V dnešní době "existuje" program Animus, pomocí něhož se dají vyvolat vzpomínky předků. Tuto technologii ovládá řád Templářů a snaží se najít osoby, které mají pokud možno co nejzajímavější předky. Jednou z těchto osob je mladý Desmond Miles, jehož předkové jsou důležitými osobnostmi našeho Přesvědčení Assassínů. Tím pro nás důležitým je Altaír Ibn-La´Ahad, který zachránil Masyaf, tedy centrálu řádu assassínů, před jistou zkázou.

   Teď ta skvělá novinka. Do hlavní role by měl být obsazen Micheal Fassbender, jenž by měl i film produkovat. Možná se zdá, že Fassbenderových 35 let je na Altaíra dost, vzhledem k tomu, že hlavní dějová linie počíná rokem 1191, kdy mu bylo 26 let, ale když Jeefa Bridgese dokázali v Tronovi omladit o nějakých 30 let, tak proč ne Fassbendera o 10.

   Krátce řečeno, Fassbender je skvělý herec, Ubisoft umí úžasné věci a Assassin´s Creed se v podání těchle dvou jmen nedá pokazit.

 

PS: Snad mi to prominete ale já si tohle neodpustím.devil

O autorovi

Mazard
Mazard

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Najdete nás na Facebooku