Co čekat od nový Černý palice?

12. září 2019 Radek Bouřil Diskuze (0)
Co čekat od nový Černý palice?

Taky ste čekali, že letos vyjde další spin-off Černý palice Doctor Star? Tak to ste se, stejně jako já, dost přepočítali. Dark Horse a DC triumfálně oznámili super crossover Černý palice a Ligy spravedlnosti, tak se musej ňáký už napsaný díly přepisovat. Taky ste z toho tak vyhajpovaný jako já??

Knihy Dobrovský

No nic…k věci.

Poslední díl Černé palice, kterou v Čechách vydává Comics Centrum, nechal čtenáře viset v pěkným cliffhangeru. Lucy Weberová na posledních stránkách zvedla otcovo kladivo podobně jako Artuš svůj Excalibur a čirou náhodou vypadá jako nějaká černá diva ze slavný blaxploitation éry.

No a co čekat od Vzdoru osudu? Jeden by řekl, že se třeba odhalí tajemství farmy a toho vidlákova, v kterým naše rodinka superhrdinů žije. Že se ukáže, že je třeba Madam Vážka pěkná svině nebo že je jen tragickou postavou ve hře osudu. Abych napsal tenhle teaser, s kterým přicházíme trochu s křížkem po funuse, sem samozřejmě trochu bádal…no a celý si to vyspojleroval. Dobrá rada…nedělejte to!

A z toho, co jsem si našel, je celkem lehký si vyvodit jednu věc. Z celkem roztomilýho příběhu se nejspíš stane pouťová jízda „Domem Chimér“…pamatujete na výlety Rendy Bizára do Para-vesmíru? Přesně v něco takovýho já doufám, protože jestli si něco dobře pamatujeme z Lucifera…tak přesně tohle je parketa Deana Ormstona, kterej je i tentokrát u kreslířskýho kormidla.

Já věřím, že sem teď ze sebe neudělal uplnýho trotla. A moc se tešim na samotnou recenzi dalšího dílu jedný z nejlepších sérií, co u nás v současnosti vychází.

O autorovi

Radek Bouřil
Radek Bouřil

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Najdete nás na Facebooku