The Walking Dead: Za mřížemi

5. července 2012 TommyEmko Diskuze (0)

Všichni chtějí ven, málo kdo dovnitř

The Walking Dead: Za mřížemi

Komiks The Wlaking Dead z dílny Roberta Kirkmana je dnes již považován statisíci jestli ne miliony za klasiku. A od roku 2003 kdy vyšlo první číslo, jsme se letos dočkali již jubilejního stého čísla. Ale to není vše co nás za tuto dlouho dobu potkalo, máme totiž za sebou stolní hru, hru na konzole a počítače, které nedávno vyšla už druhá epizoda. A samozřejmě to nejdůležitější na konec, dvě uspěné série televizního seriálu s nadcházející třetí sérii. O které v posledních měsících získáváme další a další nové informace a fotky.

Knihy Dobrovský

Abych to shrnul, tak jsme měli zatím možnost nahlednout na první fotku záhadné osoby z finální epizody druhé série, jíž je Michonne. Tu v seriálu bude hrát Danai Gurira, kterou jste mohli vidět například ve snímku Město duchů (Ghost Town).

 

(Zdroj: Entertainmet Weekly)

 

Další potrvzenou postavou, kterou uvidíme v třetí sezoně The Walking Dead je jeden z největších záporáků celé komiksové série. Jedná se Phillipa Blakea, který si nechává říkat Guvernér. Vůdce další přeživší kolonie ve městě Woodbury, zvrácený parchant, kterému (v komiksu) není cizí ani mít vlastní zombie dceru místo domácího mazlíčka. Což  by nebylo ani tak nejhorší když by jí v jednom čísle nevyndal zuby a nezačal ji líbat po francouzsku a osahávat. Prostě je to záporák se vším všudy, ať už jde o hrozivý vzhled nebo o zvrácené choutky a pošramocenou mysl.

Zatím poslední a dá se říct nejzajímavější novinkou, jsou dvě nové fotky. Na nich můžete vidět naši starou dobrou známou partu v čele s Rickem, jak se probojovávají hordami zombíků přímo do vězení. A díky těmto fotografiím si troufám říct, že po slabší druhé sérii by třetí mohla být pestřejší, akčnější a ve všech ohledech lepší. 

(Zdroj: Entertainmet Weekly)

(Zdroj: Entertainmet Weekly)

 

Na závěr přidávám ještě promo video (Behind the Scenes), které má délku hruba 2 a půl minuty. 

O autorovi

TommyEmko
TommyEmko

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku