Podpořte poslední díl Grandvillu

3. února 2019 S4TW Diskuze (0)

Jezevec je zpátky a opět potřebuje vaši pomoc!

Podpořte poslední díl Grandvillu

Letos nás v edici na přání čeká pouze jedna kniha a je jí právě Grandville 5, kde hlavní roli zastává všemi oblíbený inspektor LeBrock. Byla by opravdu velká škoda, pokud by se nenašlo 500 lidí, kteří si přejí, aby vyšla závěrečná kniha této úchvatné fantasy série. (Aktuální stav je, že chybí 163 objednávek).

Cena předobjednávky je 499,- Kč, což je sice o 100,- Kč více, než tomu bylo u předchozích dílů, na druhou stranu dostaneme o téměř 70 stran zábavy více. Navíc podle toho, co jsme zaslechli v kuloárech, tak se jedná o opravdu epesní finále! Nezapomeňte, objednávky budou uzavřeny 10.2.2019!

 

Knihy Dobrovský

Jezevec se vrací!

V londýnských ulicích zuří neúprosná válka gangů a inspektor LeBrock se ocitá zcela osamocen na opačné straně zákona. Stal se totiž terčem ďábelského plánu, jehož cílem je zdiskreditovat nejen jeho samotného, ale také všechny jeho blízké. Mozkem celého komplotu není nikdo jiný než sám Tiberius Koenig, král zločinu a jeden z nejprohnanějších padouchů v celé historii detektivních příběhů.

V posledním a zároveň nejdelším pátém díle série Grandville, předkládá mistrovský vypravěč a průkopník v oblasti grafických románů Bryan Talbot svým čtenářům nejen nebývale rafinovaný příběh o lásce, zradě, hrozbě a vytrvalosti, ale především akční detektivku plnou překvapivých zvratů.

Pátý Grandville obsahuje kromě již tradiční směsi napětí a humoru také poctu klasické detektivce, jelikož se zde objevuje LeBrockův učitel Stamford Holmestřáb a konečně tak odhalíme jeho detektivní začátky. Kromě LeBrockových starých spojenců, seržanta Rodericka Krysmyše a temperamentní pařížské prostitutky Billie, která je toho času LeBrockovou snoubenkou, se na scéně objevuje další hráč.

Do Londýna přijíždí Tasso, italský jezevec, který jako by LeBrockovi z oka vypadl, jen je o něco ošklivější a surovější. Ale je otázkou, zda stojí na straně dobra či zla. Začíná finální bitva, v níž LeBrock na první pohled nemá nejmenší šanci zvítězit. Podaří se mu přežít?

Jak jsme již říkali, opět to máte v rukou především vy, čtenáři, tak nenechejte tuto vynikající a v mnoha směrech originální sérii ve štychu. Bylo by to minimálně smutné, kdyby jen kvůli naší laxnosti nevyšel závěrečný díl. 163 knih není mnoho, ale na druhou stranu zbývá už jen 7 dní, což není zase příliš času, tak neváhejte. ať si můžeme již 19.3.2019 přečíst vyvrcholení LeBrockova dramatu.

O autorovi

S4TW
S4TW

Komiksy jsem začal číst s příchodem UKK na český trh, čili začátek roku 2013. Moje první články pro comixzone.cz byly zveřejněny téhož roku v listopadu. Jsem především fanoušek pláštěnek, hlavně těch marvelovských. Ale nebráním se ani jiným komiksům a dá se říct, že žánrově se snažím obsáhnout vše. Něco málo napoví má TOP10 (k 05/2017): 10. Fantomas se zlobí, 9. Fantastic Four - Příchod Galaktuse, 8. Starej dobrej Logan, 7. Živí mrtví, 6. Elektra: Atentát, 5. Hulkova planeta, 4. Skalpy, 3. Daredevil: Zmrtvýchvstání, 2. Zázraky, 1. Sin City.

Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Najdete nás na Facebooku