Čtvrtá jízda Lary Croftové začíná

31. října 2018 jardoom Diskuze (0)
Čtvrtá jízda Lary Croftové začíná

Už nějaký ten pátek se tuzemští čtenáři mohou těšit z krásné Lary Croft, kterou zde vydává Comics Centrum. V květnu 2017 vyšla první velkoformátová bichle, plná dobrodružných příhod z jejího života, no a píše se listopad 2018 a my můžeme slavit, protože u nás vychází díl poslední, který je relativně horkým zbožím, protože u domovského nakladatele vyšel teprve na jaře.

Knihy Dobrovský

Tomb Raider Archívy jsou fajn čtením, které stojí fajn peníz a ještě k tomu nabízí oblíbený formát, který čtenáři prostě milují. Lara už se nám předvedla již ve třech svazcích a nyní se na nás chystá ten poslední, tedy čtvrtý. 

Co přinese? Z vizuálního hlediska nejvíce opět potěší nová obálka, která díky Comics Centru hezky ladí ke zbytku knih. Už jednou došlo ke změně, protože původní verze jsou malinko méně vzhledné a neladí k sobě. Proto nakladatelství znovu sáhlo po obálce nové a to ocení každý, kdo má rád vymazlené komiksy, které lákají svou tloušťkou a jejiž obálky k sobě pasují jako "prdel na hrnec".

Co o knize říká nakladatel?

Vzrušení a vzácné artefakty má Lara Croft ze všeho nejraději! 

Archvy S.4 je sbírka původních povídek, díky nimž prožijete spolu s Larou Croft ty nejúžasnější okamžiky. Buďte při tom, až se střetne s přidrzlým pirátem v příběhu, jenž překračuje meze života a času. Odhalte tajemství jejích začátků a zjistěte, co z ní udělalo neporazitelnou bojovnici. Vydejte se spolu s ní na cesty za historickými památkami, navštivte snové světy či džungle, a to vše v jedinečném výtvarném provedení... 

Tento svazek obsahuje sešity číslo 0 a 1/2, které vyšly v nakladatelství Top Cow jako součást série Tomb Raider, dále sešity 1-12 série Cesty za dobrodružstvím a dále pět samostatných sešitů: Vše, jak má být, Škorpionova hůl, Přepadení, Tisící prvá noc a Největší ze všech pokladů. Svým neopakovatelným uměním do závěrečného svazku Archivů přispěly stálice komiksového nebe, jako např. Adam Hughes, Billy Tan, Tony Daniel, Andy Park, Keu Cha, David Finch, Joe Jusko a mnozí další!
Závěrečný díl Tomb Raider Archívů si prostě nemůžete nechat ujít, protože bichle o 526 stranách nabízí akční velkoformátovou lahůdku za skvělých 780Kč v předprodejové akci. Taková nabídka se prostě neodmítá a už vůbec ne, pokud doma máte předchozí tři krasavice z této série. 
 
A pokud ještě čtení ze života Lary Croft doma nemáte, tak nezoufejte, Comics Centrum je má pořád všechny skladem a tak jsou stále k mání a navíc pořád za lákavou cenu, která už je sice malinko vyšší, než ta výprodejová, nicméně pořád se jedná o lákavou nabídku.
 
 

O autorovi

jardoom
jardoom

Našel jsem způsob, jak prožít tisíce životů. Stačí popadnout knihu a číst, příběhů je mnoho, jen je nutné je chtít prožít

Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Najdete nás na Facebooku