Železný Prométheus ve službách andělů

před 14 dny jardoom Diskuze (0) Bez palce
Železný Prométheus ve službách andělů

Tento týden je pro fanoušky Mikea Mignoly obrovsky úspěšný. Vše to začalo tím, že Entertaiment Weekly uplo na web první ofiko poster nového filmového Hellboye s drbem, že o víkendu by mohl být k vidění první trailer, na který všichni netrpělivě čekají. 

Korunu tomu nasadilo naše nakladatelství Comics Centrum, které vydalo dvě samostatné komiksové řady, jenž navazují na svět Hellboye a rozšiřují jeho příběh z různých stran. Mluvíme samozřejmě o již několikrát zmíněných sérích Lovec čarodějnic a Humr Johnson, jejiž první díly právě vychází.

Obě knihy nyní seženete se slevou 40%, a zakoupíte je samozřejmě na stránkách Comics Centra. Obě knihy mají kolem 160 plnobarevných stran, jenž obsahují příběhy těchto dvou hrdinů na kterých pracoval sám veliký Mike Mignola.

Lovec čarodějnic 1: Ve službách andělů

Anotace: Sir Edward Grey, vyšetřovatel Jejího Veličenstva ve věcech okultních, se při jednom ze svých prvních případů vydává napříč nejrůznějšími vrstvami viktoriánského Londýna až do jeho temného podsvětí, kde se pokouší rozplést nitky komplikovaného kriminálního případu, při čemž ho čeká střetnutí s rozsáhlým okultním spiknutím, ďábelskou nestvůrou a s jedním z nejnebezpečnějších tajných londýnských spolků: Bratrstvem slunečního boha Ra. 

Humr Johnson 1: Železný Prométheus

Anotace: Po letech, kdy postava Humra Johnsona uchvacovala čtenáře pouze jako součást Hellboye a Ú. P. V. O., konečně vychází jeho první samostatné dobrodružství. Příběh Humr Johnson: Železný Prométheus, který napsal Mike Mignola a nakreslil Jason Armstrong (a který obsahuje skicář s řadou náčrtů Mikea Mignoly, Jasona Armstronga a Guye Davise – kreslíře série Ú. P. V. O.), je divokou jízdou plnou děsivých příšer, šílených vědců a hrozeb přicházejícícch z jiných světů. 

Pokud se Vám článek líbí, dejte palec nahoru.

Celkem Bez palce
RATing autora 24.8%

Líbí se Vám článek? Tak neváhejte a dejte palec nahoru. Díky RATingu zjístíme, jakého autora si nejvíce vážíte a jaké články se Vám nejvíce líbí.

O autorovi

jardoom
jardoom

Lidé nechápou, proč v dnešní době čtu knihy. Smějí se mi, že nežiji svůj život a hledím na cár papíru. Jenomže neví, že to dělám proto, abych během svého života stihl prožít životy tisíců.

Sdílet článek

Článek týdne

Batman: Můj temný princ

Batman: Můj temný princ

Najdete nás na Facebooku