Železný Prométheus ve službách andělů

5. října 2018 jardoom Diskuze (0)
Železný Prométheus ve službách andělů

Tento týden je pro fanoušky Mikea Mignoly obrovsky úspěšný. Vše to začalo tím, že Entertaiment Weekly uplo na web první ofiko poster nového filmového Hellboye s drbem, že o víkendu by mohl být k vidění první trailer, na který všichni netrpělivě čekají. 

Korunu tomu nasadilo naše nakladatelství Comics Centrum, které vydalo dvě samostatné komiksové řady, jenž navazují na svět Hellboye a rozšiřují jeho příběh z různých stran. Mluvíme samozřejmě o již několikrát zmíněných sérích Lovec čarodějnic a Humr Johnson, jejiž první díly právě vychází.

Obě knihy nyní seženete se slevou 40%, a zakoupíte je samozřejmě na stránkách Comics Centra. Obě knihy mají kolem 160 plnobarevných stran, jenž obsahují příběhy těchto dvou hrdinů na kterých pracoval sám veliký Mike Mignola.

Knihy Dobrovský

Lovec čarodějnic 1: Ve službách andělů

Anotace: Sir Edward Grey, vyšetřovatel Jejího Veličenstva ve věcech okultních, se při jednom ze svých prvních případů vydává napříč nejrůznějšími vrstvami viktoriánského Londýna až do jeho temného podsvětí, kde se pokouší rozplést nitky komplikovaného kriminálního případu, při čemž ho čeká střetnutí s rozsáhlým okultním spiknutím, ďábelskou nestvůrou a s jedním z nejnebezpečnějších tajných londýnských spolků: Bratrstvem slunečního boha Ra. 

Humr Johnson 1: Železný Prométheus

Anotace: Po letech, kdy postava Humra Johnsona uchvacovala čtenáře pouze jako součást Hellboye a Ú. P. V. O., konečně vychází jeho první samostatné dobrodružství. Příběh Humr Johnson: Železný Prométheus, který napsal Mike Mignola a nakreslil Jason Armstrong (a který obsahuje skicář s řadou náčrtů Mikea Mignoly, Jasona Armstronga a Guye Davise – kreslíře série Ú. P. V. O.), je divokou jízdou plnou děsivých příšer, šílených vědců a hrozeb přicházejícícch z jiných světů. 

O autorovi

jardoom
jardoom

Našel jsem způsob, jak prožít tisíce životů. Stačí popadnout knihu a číst, příběhů je mnoho, jen je nutné je chtít prožít

Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Najdete nás na Facebooku