Darkness bojuje o život

20. září 2018 jardoom Diskuze (0)
Darkness bojuje o život

Titulek tohoto článku možná nabádá k tomu, že chci mluvit o nějakém novém Darknessově dobrodružství, pravdou ale je, že je to spíše dobrodružství nakladatelství Comics Centrum, které spustilo předprodej druhé Darknessovy knihy.

Knihy Dobrovský

Přeprodej je spuštěn již od pondělí a během několika dní se pokořila hranice třiceti procent objednávkového minima, které je stanoveno na 300ks. Třicet procent jehodnota naznačující, že je o knihu obrovský zájem a pokud to takhle půjde do 28.10, což je den ukončení předprodeje, určitě se druhého Darknessova Kompendia dočkáme.

!!! Objednávat můžete jedině přímo na stránkách Comics Centra !!!

Jenomže nic není vůbec jisté a vše je ve vašich rukách. Proto neváhejte, objednávejte a podpořte tento projekt. Vy co svět Artefaktů znáte jistě víte, že jedna kniha bez druhé se prostě neobejde. Witchblade a Darkness jsou komiksy samostatné, nicméně jejich děj se odehráváve stejném světě, a příběhy obou postav jsou propojené, nebo se alespoň o sebe opírají.

Stávající čtenáři a zákazníci jistě ví, do čeho jdou. Svět Artefaktů je obrovský a ty nejdůležitější věci jsou v něm skryty. Jenomže mapou k těmto pokladům je komiks samotný a pokud nepřečtete každičký sešit, může vám mnohé uniknout. Proto je dobré mít tato kompendia pěkně pohromadě.

Pro nováčky je tohle nejspíš těžký úkol, protože pokud do toho vbíháte ať nyní v době kdy vychází již čtvrtá kniha Artefaktů, je před vámi nelehký úkol. Nicméně nic není nemožné, protože jak samo Comics Centrum řeklo, kompendia objednávají i knihkupci, takže při troše bádání určitě můžete najít to co hledáte a tímto si odemknout dveře za poznáním jednoho z největších komiksových světů v tomto žánru.

Teď už něco o knize samotné..

Čtvrtý svazek velkoformátových příběhů z tajuplného světa Artefaktů a zároveň druhé pokračování dobrodružství mafiánského zabijáka Jackieho Estacada, který se v den svých jednadvacátých narozenin stal nositelem elementární síly Darkness, jež umožňuje tomu, kdo jí vládne, vstupovat do jiných dimenzí a ovládat místní démony. 

Prožijte spolu s Jackiem jeho neuvěřitelná dobrodružství, která vás zavedou za hranice představivosti a až do nejtemnějších propastí temnoty.

Kniha o 640 stranách obsahuje díly 26-41 velmi úspěšné série Darkness a dalších devět samostatných příběhů ze série Historky o Darkness.

Podrobnosti:

Scénář: Scott Lobdell, Malach Coney a další
Kresba: Clarence Lansang, Brian Ching, Clayton Cran a další
Překlad: Alexandra Niklíčková
Počet stran: 640 barevných
Vazba: pevná knižní s matným potahem a parciálním lakem


 

O autorovi

jardoom
jardoom

Našel jsem způsob, jak prožít tisíce životů. Stačí popadnout knihu a číst, příběhů je mnoho, jen je nutné je chtít prožít

Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Najdete nás na Facebooku