Baltimore potřetí

5. září 2018 jardoom Diskuze (0)
Baltimore potřetí

Je obrovské štěstí, že se nám dostává do rukou již třetí díl komiksové série Baltimore. Tato série je u nás relativně chvilku, takže je mladá a číst ji můžeme díky Comics Centra od minulého podzimu.

Knihy Dobrovský

Tajemný poutník a další příběhy z pera mistrovského Mignoly, jenž je králem hrůzy, nám popisují další část příběhu Lorda Henryho Baltimora, který jde vstříc pomstě za svou milovanou Elowen.


Anotace:
Na cestě za svou pomstou Lord Baltimore potkává pološíleného vědce, který se pokouší vyléčit vampirismus a stvoří ještě děsivější zrůdy. Zatímco náš hrdina nepřestává pátrat po zjizveném upírovi, jemuž dává vinu za veškeré zlo světa, jeho pronásledovatel – ďábelský inkvizitor – odhaluje svou temnou minulost.  Comics Centrum


Eisnerem ověnčený mistr hrůzy Mike Mignola společně s Christopherem Goldenem, nám servírují další střípek z Baltimorova života. To vše v přesně padnoucím kabátku od Bena Stenbecka, což je hlavní ilustrátor série, která by se jen těžko obešla bez atmosferických barev Davea Stewarta.

Víc slov již není zapotřebí, takže snad už jen dodáme, že kniha vychází dnes a navíc je možné ji u Comics Centra zakoupit se 40% slevou.


Zdroj: FB Comics Centrum

O autorovi

jardoom
jardoom

Našel jsem způsob, jak prožít tisíce životů. Stačí popadnout knihu a číst, příběhů je mnoho, jen je nutné je chtít prožít

Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Najdete nás na Facebooku