Lara Croft je zpět

6. července 2018 jardoom Diskuze (0) Bez palce

a s ní i její Archívy...

Lara Croft je zpět

Comics Centrum nedávno na svém facebooku ohlásilo, že se zrovna tisknout třetí Lařiny Archívy. Tomb Raider Archívy S.3 jsou tedy za dveřmi a k nám se dostanou koncem tohoto měsíce.


fotka převzata z FB stránky: Comics Centrum.

Co to znamená pro nás? To že máme být ve střehu a nic nepromeškat, protože si tuhle krásku budete moci zakoupit s předprodejovou slevou 40%, což je šance, která se nezopakuje a už vůbec ne, pokud mluvíme o velkoformátové bichli v tvrdých deskách, které svazují přes 420 stran sexy počteníčka. 

Kniha obsahuje sešity #35–#50, na kterých pracují hvězdní autoři jako Tony Daniel, Francis Manapul, Marc Silvestri a Michael Turner. Tohle samozřejmě zdaleka nejsou všichni ale minimálně tyhle určitě můžete znát z mnoha komiksových děl, které jsou u nás dostupná.

Takže kdo má zálusk na tuto krásku, nechť dává pozor a hlavně ať už si udělá místo v knihovně, protože je tohle pěkná macanda a když uvážím rychlost produkce Comics Centra, nejspíš už v ní těžko budete hledat místo.

Pokud se Vám článek líbí, dejte palec nahoru.

Celkem Bez palce
RATing autora 24.9%

Líbí se Vám článek? Tak neváhejte a dejte palec nahoru. Díky RATingu zjístíme, jakého autora si nejvíce vážíte a jaké články se Vám nejvíce líbí.

O autorovi

jardoom
jardoom

Lidé nechápou, proč v dnešní době čtu knihy. Smějí se mi, že nežiji svůj život a hledím na cár papíru. Jenomže neví, že to dělám proto, abych během svého života stihl prožít životy tisíců.

Sdílet článek

Článek týdne

Nejmocnější hrdinové Marvelu 058: Jessica Jonesová

Nejmocnější hrdinové Marvelu 058: Jessica Jonesová

Najdete nás na Facebooku