Lara Croft je zpět

6. července 2018 jardoom Diskuze (0)

a s ní i její Archívy...

Lara Croft je zpět

Comics Centrum nedávno na svém facebooku ohlásilo, že se zrovna tisknout třetí Lařiny Archívy. Tomb Raider Archívy S.3 jsou tedy za dveřmi a k nám se dostanou koncem tohoto měsíce.

Knihy Dobrovský


fotka převzata z FB stránky: Comics Centrum.

Co to znamená pro nás? To že máme být ve střehu a nic nepromeškat, protože si tuhle krásku budete moci zakoupit s předprodejovou slevou 40%, což je šance, která se nezopakuje a už vůbec ne, pokud mluvíme o velkoformátové bichli v tvrdých deskách, které svazují přes 420 stran sexy počteníčka. 

Kniha obsahuje sešity #35–#50, na kterých pracují hvězdní autoři jako Tony Daniel, Francis Manapul, Marc Silvestri a Michael Turner. Tohle samozřejmě zdaleka nejsou všichni ale minimálně tyhle určitě můžete znát z mnoha komiksových děl, které jsou u nás dostupná.

Takže kdo má zálusk na tuto krásku, nechť dává pozor a hlavně ať už si udělá místo v knihovně, protože je tohle pěkná macanda a když uvážím rychlost produkce Comics Centra, nejspíš už v ní těžko budete hledat místo.

O autorovi

jardoom
jardoom

Našel jsem způsob, jak prožít tisíce životů. Stačí popadnout knihu a číst, příběhů je mnoho, jen je nutné je chtít prožít

Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Článek týdne

Co čekat od nový Černý palice?

Co čekat od nový Černý palice?

Najdete nás na Facebooku