Novinky o třetím Iron Manovi a druhém Thorovi

10. června 2012 Andresito Diskuze (0)

Jaký postava z Thora dostane novou tvář? A v čem bude jezdit Tony Stark?

Novinky o třetím Iron Manovi a druhém Thorovi

Fáze jedna, ukončená Avengers, je úspěšně za námi. Bylo to pěkných pár let a když nepočítáme Incredible Hulka, i pěkných pár filmů, které všem pochybovačům dokázaly, že komiksové adaptace mají před sebou dlouhou a pravděpodobně i hodně úspěšnou budoucnost. Co se týče budoucnosti adaptací komiksů od DC, ta je zatím hodně mlhavá, i když se poslední dobou objevilo pár zpráv o Wonder Woman nebo rovnou o celé Justice League a pohlaváři od Warner Bros. se nechali slyšet, že prý to do budoucna s komiksovými adaptacemi myslí opravdu vážně, což je celkem dobrá zpráva, protože Green Lantern příliš jako vážně míněný film nepůsobil (v tom špatném slova smyslu). Budoucnost Marvel Studios  je oproti tomu dost jasně nalajnovaná. Příští rok se dočkáme Iron Mana 3, Thora 2 a v roce 2014 dorazí i Captain America 2. Krom těchto tří projektů jsou před druhými Avengers v plánu ještě další dva filmy. Nejčastěji se mluví o Ant-Manovi, kterého s největší pravděpodobností dostane na starost Edgar Wright. Pravda, mluví se o něm už nějakých pět let, ale poslední dobou jsou zprávy tak časté, že by byl zázrak, aby tenhle prokletý projekt konečně nedostal zelenou. A o čem bude ten pátá Marvelovka po Avengers je zatím ve hvězdách. Mluví se o samostatném filmu Hulka nebo Dr. Strange a poslední dobou je často zmiňovaný také Black Panther, který v současné době vypadá jako nejpravděpodobnější volba. Oficiálně ale zatím nebylo nic potvrzeno. Ale dost o "daleké" budoucnosti, jak jsou na tom dvě nejbližší Marvelovky? Poslední dobou se objevilo pár nových informací, některé jsou ověřené, jiné jsou možná jen drby, zajímavé jsou rozhodně všechny.

Knihy Dobrovský

Na režijní sesli třetího Iron Mana usedne Shane Black, který má za sebou třeba Kiss Kiss Bang Bang a scénář filmu bude vycházet z komiksu Extremis. Tony Stark v něm narazí na nově objevený nanovirus, který má dát světu další supervojáky. V ohrožení života je nucen otestovat virus sám na sobě, a po probuzení zjišťuje, že se jeho mozek dokáže napojit na veškerý elektronický svět kolem něj. To mu dovoluje nejen telekineticky ovládat vlastní brnění, které se z části implantuje přímo do jeho těla. Zároveň má také okamžitý přístup ke všem pozemským satelitům, internetu a vůbec čemukoliv, co se podílí na přenosu dat. Vše o zatím známém hereckém obsazení se můžete dočíst zde.

Nedávno se objevily první fotky z placu. Ta oficiální je i hlavní fotkou tohoto článku, na těch neoficiálních je k vidění herec v obleku Iron Patriota. Většina lidí byla ihned přesvědčena, že v obleku je James Badge Dale a že právě on bude tuhle postavu ve filmu hrát. Obojí bylo vyvráceno, v obleku je jen kakadér a postavou je James Rhodes aka War Machine, což vysvětluje, proč má oblek na zádech stejný kanón jako ten Rhodyho. Takže je možné, že Iron Patriot skutečně ve třetím Iron Manovi bude, ale nebude to nový charakter, ale pouze starý dobrý War Machine, možná jen s novou přezdívkou.

 

 

K Tonymu Starkovi vždycky patřily moc fajn hi-tech hračičky a vlastnil vozový park, před kterým by zjihnul i Kim Dotcom. Ve trojce bude Tony řídit nový 2014 Bugatti Veyron, který je inspirovaný originálním Veyronem z roku 1999. Koncept vozu byl vytvořen Walterem da Silvou a vůz samotný bude mít maximální rychlost 434 km/h, motor je založený na Bugatti Veyron Super Sport’s 8.0 litru a vůz bude stát 2 miliony dolarů. Konečně tedy víme, z jakého důvodu byl rozpočet filmu nedávno navýšen ze 160 na 200 milionů dolarů. Prototyp vozu si můžete prohlédnout dole na obrázku.

 

 

Stejně jako první díl, i druhého Thora měl původně režírovat Kenneth Branagh. Ovšem ten bude nakonec jen produkovat a na režijní sesli, po opravdu hodně dlouhém hledání, usedne Alan Taylor, režisér Hry o trůny. Z hereckého ansáblu se samozřejmě vrátí Chris Hemsworth, Anthony Hopkins, Natalie Portman a většina ostatních. A o čem film bude? Měli bychom sledovat, spolu s Thorem a Warriors Three, převážně dění v ostatních devíti světech a to, jak na ně zapůsobilo zničení Bifrostu. Takže taková Asgardovská road movie. K hereckému obsazení nedávno přibyl Mads Mikelsen, ale koho si zahraje nebylo zatím oznámeno.

A u jednoho z členů Warriors Three nedávno nastala změna na hereckém postu. Fandrala hrál v jedničce Josh Dallas a ve dvojce ho vystřídá Zachary Levi, představitel seriálového Chucka. Ten měl hrát Fandrala už v jedničce, ale tehdy točil Chucka a tak padla volba na Dallase. Nyní se situace obrátil, Dallas hraje, Levi má volno. Mě osobně se Dallas v jedničce moc nezamlouval, takže tuhle změnu vidím celkem rád.

 

 

Také se spekuluje, že ve druhém Thorovi se objeví Enchantress. Tahle Asgardská bohyně se ve skutečnosti jmenuje Amora, velice dobře ovládá magii a ráda zneužívá nadpřirozené síly ke svádění, nejednou je použila i na Thora. Občas byla jeho spojencem, občas nepřitelem, prostě taková Marvelovská Catwoman. Chris Hemsworth by rád v téhle rolu viděl Charlize Theron (a kdo ne?), se kterou si zahrál ve Sněhurce a lovci, ale ta má teď zatraceně nabitý diář, v plánu má třeba Šíleného Maxe, takže tahle varianta je hodně nepravděpodbnná. I když kdo ví, o Mad Maxovi se mluví už tak dlouho, že by nejspíš nikho nepřekvapilo, kdyby byl znovu odložen a tak by si Charlize nakonec čas najít mohla. Vedle Mikkelsena by byla další novou zárukou skvělého herectví v už tak velmi dobře obsazeném snímku.  

 

 

 

O autorovi

Andresito
Andresito

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Najdete nás na Facebooku