Transformers: Titans Return

14. září 2017 jardoom Diskuze (0) 1 palec
Transformers: Titans Return

Fanoušci Transformeřích snímků ještě rozdýchávají červnovou Bayovu dvou a půl hodinovou slátatinu všeho možného. Jako letní blockbuster to nejspíš malinko zklamalo i když tržby mluví pravý opak. Film na sebe vydělal a už teď je jasné, že si hlavouni namastili kapsy, protože se zanedlouho začne produkovat snímek další.

Nicméně věrní fanoušci Transformerů vlastně na Baye koukají jen kvůli povedeným efektům v mega monstrózních soubojích jejich oblíbených robotů. Kvalitu příběhu chodí hledat jinde, a to rovnou ke kořenům této značky.

Ti, kteří znají původní seriálovou adaptaci z osmdesátých let, ví o čem mluvím. Seriálová podoba se přenesla do dnešní doby a v minulém roce nám produkce dopřála úctyhodnou reinkarnaci výše zmíněných osmdesátkových Transformerů, která nesla název Transformers: Combiner Wars. Původní vzhled, propracovaný scénář, žádný dětský odér jako vše, co od roku 1995 každý rok vidíte na televizních obrazovkách o víkendovém vysílání.

Hasbro a Machinima chce na tento úspěch navázat, a proto produkuje pokračování, které nyní nese název Transformers: Titans Return. Seriál bude mít deset epizod o cca jedenácti minutách a k vidění bude v listopadu tohoto roku.

Pokud se Vám článek líbí, dejte palec nahoru.

Celkem 1 palec
RATing autora 24.8%

To se libí - spiderbat

O autorovi

jardoom
jardoom

Lidé nechápou, proč v dnešní době čtu knihy. Smějí se mi, že nežiji svůj život a hledím na cár papíru. Jenomže neví, že to dělám proto, abych během svého života stihl prožít životy tisíců.