Transformers: Titans Return

14. září 2017 jardoom Diskuze (0)
Transformers: Titans Return

Fanoušci Transformeřích snímků ještě rozdýchávají červnovou Bayovu dvou a půl hodinovou slátatinu všeho možného. Jako letní blockbuster to nejspíš malinko zklamalo i když tržby mluví pravý opak. Film na sebe vydělal a už teď je jasné, že si hlavouni namastili kapsy, protože se zanedlouho začne produkovat snímek další.

Knihy Dobrovský

Nicméně věrní fanoušci Transformerů vlastně na Baye koukají jen kvůli povedeným efektům v mega monstrózních soubojích jejich oblíbených robotů. Kvalitu příběhu chodí hledat jinde, a to rovnou ke kořenům této značky.

Ti, kteří znají původní seriálovou adaptaci z osmdesátých let, ví o čem mluvím. Seriálová podoba se přenesla do dnešní doby a v minulém roce nám produkce dopřála úctyhodnou reinkarnaci výše zmíněných osmdesátkových Transformerů, která nesla název Transformers: Combiner Wars. Původní vzhled, propracovaný scénář, žádný dětský odér jako vše, co od roku 1995 každý rok vidíte na televizních obrazovkách o víkendovém vysílání.

Hasbro a Machinima chce na tento úspěch navázat, a proto produkuje pokračování, které nyní nese název Transformers: Titans Return. Seriál bude mít deset epizod o cca jedenácti minutách a k vidění bude v listopadu tohoto roku.

O autorovi

jardoom
jardoom

Našel jsem způsob, jak prožít tisíce životů. Stačí popadnout knihu a číst, příběhů je mnoho, jen je nutné je chtít prožít

Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Článek týdne

Co čekat od nový Černý palice?

Co čekat od nový Černý palice?

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku