Transformers: Titans Return

14. září 2017 jardoom Diskuze (0)
Transformers: Titans Return

Fanoušci Transformeřích snímků ještě rozdýchávají červnovou Bayovu dvou a půl hodinovou slátatinu všeho možného. Jako letní blockbuster to nejspíš malinko zklamalo i když tržby mluví pravý opak. Film na sebe vydělal a už teď je jasné, že si hlavouni namastili kapsy, protože se zanedlouho začne produkovat snímek další.

Knihy Dobrovský

Nicméně věrní fanoušci Transformerů vlastně na Baye koukají jen kvůli povedeným efektům v mega monstrózních soubojích jejich oblíbených robotů. Kvalitu příběhu chodí hledat jinde, a to rovnou ke kořenům této značky.

Ti, kteří znají původní seriálovou adaptaci z osmdesátých let, ví o čem mluvím. Seriálová podoba se přenesla do dnešní doby a v minulém roce nám produkce dopřála úctyhodnou reinkarnaci výše zmíněných osmdesátkových Transformerů, která nesla název Transformers: Combiner Wars. Původní vzhled, propracovaný scénář, žádný dětský odér jako vše, co od roku 1995 každý rok vidíte na televizních obrazovkách o víkendovém vysílání.

Hasbro a Machinima chce na tento úspěch navázat, a proto produkuje pokračování, které nyní nese název Transformers: Titans Return. Seriál bude mít deset epizod o cca jedenácti minutách a k vidění bude v listopadu tohoto roku.

O autorovi

jardoom
jardoom

Našel jsem způsob, jak prožít tisíce životů. Stačí popadnout knihu a číst, příběhů je mnoho, jen je nutné je chtít prožít

Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku