Ohlédnutí #23/2017

6. srpna 2017 jardoom Diskuze (0)
Ohlédnutí #23/2017

Dnešní ohlédnutí je hotové a vy se v něm dočtete například o novém seriálovém počinu Grega Berlantiho, na kterém začíná pracovat. Jak jistě víte, tohle je jen střípek z celého článku, takže čtěte, ať vám nic neunikne.

Knihy Dobrovský

Obálka ke komiksu Captain America #695 od mistra Rosse

Alex Ross přispěl svou troškou do marvelovského mlýna a nakreslil variant cover pro komiks Captain America #695. Komiks, který bude psát Mark Waid a kreslit Chris Samnee, ti převzali sérii v rámci Marvel Legacy (další z mnoha restartů). Vše se chystá již na podzim.

Rossův obrázek si vzal inspiraci z obálky komiksu Iron Man #126 od Johna Romity Jr. a Boba Laytona. Naneštěstí nám tato obálka příliš nenapovídá (jako jiné variantní obálky k Legacy), co se samotného příběhu týče.

Obsahuje ovšem tento citát – “Zpátky v boji, Captain America  chce znovu získat podporu národa!“

Captain America #695 vyjde v listopadu.

Elongated Man v seriálu The Flash

Hartley Sawyer byl obsazen do role Ralpha Dibneyho, lépe známého jako Elongated Man. Tato postava se objeví ve čtvrté sérii seriálu The Flash od stanice CW. Dibny se objevil v jednom eastereggu v první sezóně, když byl jmenován jako jedna z obětí nehody při výbuchu urychlovače částic.

Dibny je rychlomluvící soukromé očko, které poté, co objeví své metahumanské schopnosti, pomůže týmu Flash vyřešit “jednu z největších záhad Central City.“

Herec Sawyer je dobře známý jako Kyle Abbott, postava ze seriálu stanice CBC – The Young & The Restless..

Čtvrtá řada seriálu The Flash začne 10. října.

John Constantine v Legends of Tomorrow

DC’s Legends of Tomorrow má za sebou již několik změn v sestavě členů. Ale je tu pořád jedna postava, o kterou se snaží (zatím neúspěšně). Tou je John Constantine v podání Matta Ryana. Phil Klemmer, výkonný producent, prý aktivně bojuje za jeho obsazení do tohoto seriálu.

Klemmer bohužel nespecifikuje, koho vlastně přesvědčuje, jestli Ryana nebo své šéfy. Každopádně herec již se společností podepsal kontrakt, kde se zavázal k propůjčení svého hlasu v animovaném seriálu Seed. Ryan se v roli Constantina naposledy objevil v roce 2015, kdy hostoval v seriálu Arrow.

John Constantine je bezesporu zajímavá postava a určitě se hodí i do seriálového prostředí. Na druhou stranu jestli je zrovna seriál Legends of Tomorrow to pravé ořechové…

Sandbergův plán se Shazamem

Minulý měsíc bylo potvrzeno, že produkce Shazama zanedlouho začne. Točit se má celý příští rok a nyní už je jasné, že film uvidíme v kinech po snímcích jako Aquaman, The Batman a Flash. Sandberg, řežisér tohoto snímku, teď prozradil, co s filmem zamýšlí.

"Ačkoliv jsem spíše tvůrce hororů, Shazam bude mít daleko světlejší tón, než kterýkoliv film v prozatimním DC cinematic universe. Nyní dělám nějaké komediální a hororové kraťasy a mám díky nim spoustu nápadů. Shazam v mých rukou má potenciál být tím nejbáječnějším snímkem od DC. Bude to zábavný a jedinečný příběh chlapce, který chce být největším superhrdinou země"

Greg Berlanti chrlí další hrdiny

Tento režisér a scénárista je nám znám především díky seriálovému vesmíru, který pro DC buduje. Flash, Arrow, Supergirl, Legends Of Tomorrow, to všechno jsou seroše, nad kterými Berlanti dohlíží. Nyní ještě do televize pošle novinku jménem Black Lightning a ta má tento svět zase malinko rozšířit a ukázat jej z jiného úhlu pohledu.

Greg tímto ale nekončí, protože prozradil, že začíná pracovat na live-action adaptaci Teen Titans a seriál ponese název Titans. Přiběh se bude zaměřovat hlavně na Dicka Graysona, který se snaží vystoupit ze stínu Batmana a bude se chtít stát Nightwingem. Tento Batmanův učedník povede partičku hrdinů, která se skládá z Raven a Starfire. 

Parta bude určitě početnější, nicméně prozatím jen tyto dvě postavy jsou oficiálně potvrzeny. Dokonce už se našla také herečka, která propůjčí svou tvář Raven. Mladičká Teagan Croft bude dcerou démona a její role bude velmi složitá. V popisu role stojí, že Raven bude rozpolcená osobnost. Mocná čarodějka, která musí ovládat své emoce jinak se odhalí její démonická strana. 

O autorovi

jardoom
jardoom

Našel jsem způsob, jak prožít tisíce životů. Stačí popadnout knihu a číst, příběhů je mnoho, jen je nutné je chtít prožít

Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku