Marvel Studios na SDCC 2017

24. července 2017 jardoom Diskuze (0) 3 palce
Marvel Studios na SDCC 2017

V San Diegu zrovna probíhá největší světový Comic Con. Ku příležitosti této události se oznamuje velmi mnoho zásadních informací a já jsem se nyní rozepsal o třech největších tématech, které se týkají Marvel Studios.

Captain Marvel

Ačkoliv se na internet nic neuvolnilo oficiálně, máme první informace o filmové novince Captain Marvel, která se začne natáčet začátkem příštího roku a do kin se dostane v roce 2019. 

Již dlouho se ví, že tuto hrdinku ztvární Brie Larson, nicméně to bylo prozatím vše, co nám bylo dopřáno. Jak je to nyní? Ve filmu uvidíme i Nicka Furyho, takže si Samuel L. Jackson zopakuje tuto roli. Důležité je vědět, že jej uvidíme bez pásky přes oko. Co to znamená? Že se bude film odehrávat ještě předtím, než o oko přišel. Konkrétně půjde o rok 1990.

Díky vyfoceným koncept artům také víme, že záporákem tohoto filmu budou Skrullové, mimozemská rasa, která v komiksovém světě hodně zavařila jak jednotlivým hrdinům, tak celému týmu Avengers.

Ant-Man and The Wasp

Marvel oficiálně vypustil první plakát k tomuto filmu. Je na něm zachycen Giant Man, který ničí vrtulník, a malá Wasp, které zrovna vykopává pár zubů, nějakým padouchům. Všude kolem je navíc armáda. Velmi energický plakát, který nakreslil talentovaný Andy Park.

Co víme dál? K natáčení se připojila Michelle Pfeiffer, která svou tvář propůjčí Janet Van Dyne, což je původní Wasp a také manželka Hanka Pyma, tvůrce Ant-Manovského obleku.

Infinity War

Tahle paráda, to je asi to nediskutovanější téma celého Comic Conu. Kam se hrabe Justice League s jejich čtyřminutovým trailerem. Infinity War trailer a jeho kinorip je to, co nyní hýbe světem a začíná to vypadat tak, že Marvel opět nakope DC prdel. Od víkendu se neřeší nic jiného než Infinity War, Thanos, Black Order, Avengers...

Kdo chce vidět trailer, ten by měl navštívit Moviezone, tam mají sice jen kinorip, ale nic lepšího nikde jinde nenajdete. Je tam všechno, epický kostým Spider-Mana a jeho spider sense, kooperace mnoha hrdinů, vousatý Cap a hlavně hustokrutopřísný Thanos, který demonstruje svou moc každou sekundou v tomto traileru. K tomuto videu není co dodat.

Co dodat k filmu? Bude to jedna velká akce, která podle režisérů v žádném případě nebude ochuzená o poutavý scénář, který vás dostane. 30 hrdinů v jedné akční sekvence, která bude trvat přes půl hodiny? To zní skvěle, tak jen doufejme, že to nebude jako Transformeří blockbuster plný akce a bez logického děje.

Režiséři filmu, bratři Russové, tvrdí, že ve filmu bude 62 postav a mezi nimi je již potvrzená také parta Black Order. Právě režiséři jsou velcí fanoušci komiksového Marvelu a sami tvrdí, že jej mají načtený dopodrobna, proto si dovolí trochu rozházet to, co mnoho spisovatelů stvořilo a nyní je kompletně překopán právě Černý řád (Black Order). Ten byl složený z mnoha záporáků, bratři Russové ale tuto partu složilo z adoptovaných dětí šíleného titána Thanose.

Marvel Studios si často hrají s komiksovou předlohou a do svých filmu to vše trochu překopou. Ve výsledku to ale nikdy není špatně, tak doufáme, že to nyní bude stejné i v případě Children of Thanos/Black Order. Oni sami říkají, že důvodem je právě to, že díky tomu, že režírují tento film, mohou vylepšit to, co komiksové předloze chybělo. Pro ně je tohle navíc zabitím dvou much jednou ranou, jelikož další postavy už se jim do filmu asi nevlezou.

 

Pokud se Vám článek líbí, dejte palec nahoru.

Celkem 3 palce
RATing autora 24.7%

To se libí - spiderbat, awamcpete, erini22

O autorovi

jardoom
jardoom

Lidé nechápou, proč v dnešní době čtu knihy. Smějí se mi, že nežiji svůj život a hledím na cár papíru. Jenomže neví, že to dělám proto, abych během svého života stihl prožít životy tisíců.

Sdílet článek

Článek týdne

Znovuzrození hrdinů DC - Green Arrow 01: Smrt a život Olivera Queena

Znovuzrození hrdinů DC - Green Arrow 01: Smrt a život Olivera Queena

Najdete nás na Facebooku