Ohlédnutí #21/2017

2. července 2017 S4TW Diskuze (0)
Ohlédnutí #21/2017

Dnešní Ohlédnutí v podání jardooma a S4TWa opět nabízí velké věci. Komiksové informace uplynulého týdne jsou zase pěkně pokupě v jednom článku a tentokrát to bude třeba o filmových X-Menech, Marvel studios a komiksové Batgirl. Tím ale zdaleka nekončíme.

Knihy Dobrovský

X-Men:Dark Phoenix – Quicksilver potvrzen + 1 záhada

Ačkoliv se v posledních oznámení herního obsazení pro X-Men: Dark Phoenix jméno Evana Peterse neobjevovalo, tak se nakonec jako Quicksilver v tomto snímku objeví.

Kromě toho byl do skupiny herců přidán kanadský herec, Lamar Johnson, který je nejlépe známý svou rolí ve filmu The Next Step. Koho si zahraje, to je zatím záhadou.

X-Men: Dark Phoenix je v současné době ve výrobní fázi a v kinech se objeví 2. listopadu 2018.

Ačkoliv je Dark Phoenix a Deadpool 2 nejočekávanějším počinem Foxu v příštím roce, i tak nyní studio přišlo s informací, že zdaleka nekončí s produkcí dalších filmů a plánují rozšířit jejich univerzum. Kromě dvou zmíněných filmů se točí ještě New Mutants, X-Force a začíná se šuškat také o dalším díle Deadpoola. Scénář New Mutants prý velmi zaujal a vize studia je prý báječná.To znamená, že se již teď začíná přemýšlet o sequelu či přímém napojení na hlavní X-Mení sérii. Kromě toho už Fox rezervoval dva termíny premiér, takže je jasné, že něco kují.

První trailer Inhumans

ABC vydalo první oficiální trailer k seriálu Inhumans, který se bude odehrávat v rámci MCU. V traileru můžeme vidět to, jak Maximus vyžene královskou rodinu z Attilanu na Zemi. Black Bolt a jeho rodina se tak ocitá na útěku.

Sami se podívejte:

 

První dva díly seriálu Inhumans budou mít premiéru v IMAXu  1. září, než se přesunou na kanál ABC, který začne sérii vysílat od 29. září.

Death Note trailer – opravdu hodně mrtvol

No, a jelikož trailerů není nikdy dost, tak tu máme ještě jeden. Netflix zveřejnil nový trailer k filmu Death Note, který je natočený podle populární mangy od spisovatele Tusgumiho Ohby a kreslíře Takeshiho Obaty. A jak se zdá, tak si ze své předlohy bere opravdu hodně – rozhodně tu totiž není nedostatek vražd a chaosu.

Zde máte slíbený trailer:

 

Death Note bude mít premiéru na stanici Netflix 25. srpna. 

Šílená chemie mezi Dickem a Babs

“Je to komplikované.“

Spisovatelka série Batgirl, Hope Larson, připouští, že vztah mezi Dickem Graysonem a Barbarou Gordon nebude nejjednodušší znovu nastartovat. Ovšem v nadcházejícím story arcu “Summer of Lies“ bude spisovatelka prozkoumávat, co se stalo páru v minulosti během “Rebirth“ a zdali jim může jejich šílená chemie pomoci při souboji s novým padouchem – a možná i s dalšími.

Titul Batgirl sledoval katastrofální vztah mezi Barbarou a Ethanem Cobblepotem (ano, je to TA rodina). V tomto týdnu v Batgirl #11 a červencovém Batgirl #12 se hrdinka ponoří do jednorázových dobrodružství.

Ovšem začátkem srpna, v sešitě #13, začne zmiňovaný příběh “Summer of Lies“, kde se bude muset Barbara, společně s Dickem, vypořádat s událostmi, které se stali v minulosti. Tyto události je totiž opět dohnaly.

Peter Parker v MCU už dávno

Kluci z Marvel studios si s námi trochu hrají a tvrdí, že Peter Parker byl v již ve snímku Iron Man 2. Možná si pamatujete scénu, kdy na Stark Expu začala  obří přestřelka mezi Iron Manem a droidy od Hammer industries. Na scéně se objevil chlapec s maskou Iron Mana a na tohoto hlapce málem jeden z droidů vystřelil. Stark ale včas zasáhl a kluka zachránil. Tento chlapec byl podle Marvelu právě mladičký Peter Parker.

Nikdo to ale oficiálně nemohl prozradit, protože právo na tuhle postavu vlastní Sony, a v té době se o nějaké dohodě ani nepřemýšlelo. Nicméně Marvel tvrdí, že tak nějak počítal se Spider-Manem. Nicméně za naši redakci říkáme, že je tohle oznámení trapné. Jasně, Marvel vždy rád schovával ester eggy v jejich filmech a my je rádi hledáme. Nicméně tohle už je malinko přes čáru.

O autorovi

S4TW
S4TW

Komiksy jsem začal číst s příchodem UKK na český trh, čili začátek roku 2013. Moje první články pro comixzone.cz byly zveřejněny téhož roku v listopadu. Jsem především fanoušek pláštěnek, hlavně těch marvelovských. Ale nebráním se ani jiným komiksům a dá se říct, že žánrově se snažím obsáhnout vše. Něco málo napoví má TOP10 (k 05/2017): 10. Fantomas se zlobí, 9. Fantastic Four - Příchod Galaktuse, 8. Starej dobrej Logan, 7. Živí mrtví, 6. Elektra: Atentát, 5. Hulkova planeta, 4. Skalpy, 3. Daredevil: Zmrtvýchvstání, 2. Zázraky, 1. Sin City.

Minotaur.cz