Ohlédnutí #19/2017

19. června 2017 jardoom Diskuze (0)
Ohlédnutí #19/2017

Tradiční nedělní Ohlédnutí se z časových důvodů (čti: lenosti) přesunulo na pondělí. Ačkoliv byla S4TWova část o Defenders a Walking Dead připravená, jardoom si dal s jeho Deadpoolem a Avengery na čas a tak se k vám informace o minulém komiksovém týdnu dostávají až dnes.

Knihy Dobrovský

Lawrence, Fassbender, McAvoy se znovu objeví ve filmu X-Men: Dark Phoenix

Michael Fassbender, James McAvoy, Jennifer Lawrence, Alexandra Shipp, Tye Sheridan, Nicholas Hoult, Sophie Turner a Kodie Smit-McPhee – ti všichni si zopakují své role z X-Men: Apocalypse ve filmu X-Men: Dark Phoenix. Všechno to údajně bude řídit dlouholetý producent X-Menů, Simon Kinberg.

Dále se spekuluje o tom, že Jessica Chastain právě jedná o své roli pro tento film. Měla by si zahrát hlavního padoucha, královnu Shi’arské říše, Lilandru.

Které role ovšem nebyly potvrzeny? Evan Peters jako Quicksilver, Lany Condor jako Jubilee, Olivia Munn jako Psylocke, Ben Hardy jako Angel a Lucas Till jako Havok. Především Petersovo opomnění je obzvlášť zajímavé, protože to byl právě on, kdo se objevil ve finálovém složení týmu, který byl na konci X-Men: Apocalypse.

X-Men: Dark Phoenix se objeví v kinech 2. listopadu 2018.

The Walking Dead VR hry

Společnost Skybound Entertainment, tvůrčí společnost založená Robertem Kirkmanem a Davidem Aplertem, bude spolupracovat se společností Skydance Interactive, který vyvíjí řadu originálních videoher zaměřených na virtuální realitu. Samozřejmě se chtějí zaměřit na hry ze světa The Walking Dead.

Mělo by se jednat o víceletou spolupráci a obě společnosti se chtějí zaměřit na vytvoření bezkonkurenčního herního zážitku, který by nabídl fanouškům a hráčům příležitost, jak se stát součástí postapokalyptického světa, který Robert Kirkman stvořil, ve formě virtuální reality.

První takový hra by měla být v úplně novém prostředí se zcela novými postavami. “Schopnost Skydance vytvořit světy a vyprávět působivé příběhy, odpovídá našemu cíli přinést fanouškům Walking Dead nové příběhy a způsoby, jak se spojit s tímto světem, který Robert Kirkman vytvořil, přičemž zůstane věrný své původní vizi,“ řekl David Alpert.

Defenders ochránci temnější strany New Yorku

Tento týden vyšlo první číslo Marvel’s Defenders a představilo novou sestavu tohoto úctyhodného týmu – samozřejmě je tu snaha podpořit nadcházející seriál, takže určitě jste si dokázali sestavu doplnit sami – Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a Daredevil. Ale tito čtyři nejsou jediní přátelé, kteří se v této sérii dají znovu dohromady. Znovu spolu budou totiž spolupracovat i Brian Michael Bendis a David Marquez.

Noví Defenders by se měli zaměřit na zkoumání temnější strany Marvel Universe, aspoň to tvrdí kreslíř Marquez. Sám kreslíř by měl ustoupit od svého typicky čistého, strukturovaného stylu a jeho kresba by měla mít více drsný vzhled.

Série se ponoří hluboko do temnoty a špíny ulic New Yorku. New York samotný by měl tuto sérii definovat a navíc by se tu dokonce měli objevit i původní členové Defenders…

Deadpool 2 - první foto z placu

Deadpool spustil svůj marketingový plán už před premiérou Logana, kde se představil velmi vtipným videem. Nyní Ryan Reynolds twítnul první fotku z placu a ta potvrzuje to, v co většina fanoušků doufala.

Vše co vidíte na fotce je jasné a nemusím nic vysvětlovat. Deadpool 2 počítá s X-Meny a důkazem je právě tato fotka, kde Deadpool leží na pozemku Xavierovy školy pro mutanty. Do kin se tento snímek dostane 1. června 2018

Avengers: Secret Wars

Nedávno jsem vás, prostřednictvím Ohlédnutí, informoval o tom, že Disney XD do světa vypustí nový Spider-Manův animovaný seriál. Ten ještě nevyšel a už je tu další oznámení, ve kterém Marvel hlásí, že ve spolupráci s Disney XD uvidíme další novou animovanou sérii, tentokrát ale o Avengers.

Ono se vlastně nejedná ani o nový seriál. Je to pokračování série Earth’s Mightiest Heroes, která ted přešla pod křídla Disney XD. Nová série se jmenuje Marvel’s Avengers: Secret Wars a v seriálu uvidíme pár nových postav, jako například Captain Marvel nebo Visiona.

Bleskovky

  • Benedict Cumberbatch potvrdil, že se bude účastnit natáčení Avengers: Infinity War. Bezprostředně po premiéře filmu Dr. Strange se Benedict nechal slyšet, že neví, jestli bude mít na Avengery čas, jelikož je pracovně velmi vytížen. Hrozilo tedy, že neuvidíme Doctora Strange součástí tak obrovské filmové události. I když se teď situace mění a Benedict nakonec ve filmu bude, není zatím vůbec jasné, jak velkou roli v tomto snímku bude mít.
     
  • Režisérka kultovní scifi komedie Tank Girl řekla, že by měla zájem natočit She-Hulk celovečerák. Řekla, že její hrdinka Tank Girl je She-Hulk hodně podobná.

O autorovi

jardoom
jardoom

Našel jsem způsob, jak prožít tisíce životů. Stačí popadnout knihu a číst, příběhů je mnoho, jen je nutné je chtít prožít

Minotaur.cz