Ohlédnutí #18/2017

11. června 2017 S4TW Diskuze (0)
Ohlédnutí #18/2017

Teaser Black Panthera, clip z nového animovaného Spider-Mana a smutná zpráva o úmrtí herecké legendy? Tohle všechno a mnohem víc je nové Ohlédnutí.

Knihy Dobrovský

Black Panther - první teaser

První teaser trailer k připravovanému filmu Black Panther od Marvel Studios byl právě zveřejněn. Tento černošský hrdina je také známý jako král Wakandy, což je vyspělá a bohatá země v srdci Afriky. Zajímavé bude už jen samotné zpracování prostředí v tomto filmu a něco málo prozrazuje již tento teaser.

Podívejte se sami:

 

Black Panther se objeví v kinech 16. února 2018.

Nový kreslíř a nový směr pro Aquamana

Aquaman již není králem Atlantidy. Prosté prohlášení.

Příběh o tom, jak Arthur Curry ztratí své místo na trůnu a je uvězněn v podmořském světě, kde je pronásledován samotnými strážemi, které byl dříve zvyklý sám řídit, započal již v čísle, které vyšlo tento týden. Ovšem naplno se rozhoří (a teď si představte, že se rozhoří ve vodě nadměrném čísle komiksu Aquaman #25, které vyjde ještě tento měsíc.

Aquaman #25 započne něco, co sám spisovatel, Dan Abnett, nazývá "silným novým směrem" tohoto titulu. Pořád je vám to málo? Tak vás třeba potěší to, že do série vstupuje nový kreslíř Stjepan Sejic (Witchblade, Rat Queens, Angelus) který bez pochyby dá sérii nový vizuální styl. 

Aquaman #25 je, dle slov samotného autora, dobrým vstupním bodem pro nové čtenáře.

DC’s Legends of Tomorrow nabírá posilu

DC’s Legends of Tomorrow oznamuje novou členku do týmu. Jedná se o Waverider, která se objeví ve třetí sezóně. Herečka Tala Ashe se objeví jako Zari Adrianna Tomaz.

Pokud vám jméno této hrdinky není povědomé, může vám být povědomější jako Isis, což je bývalá milenka Black Adama v post-Crisis kontinuitě. Taky je to postava z televizního pořadu ze 70. let – Shazam!.

Postava je popsána jako muslimkoameričanka, která je hackerka. Rekrutována je z roku 2030. Navíc má tajné, skryté síly, které vycházejí ze starověkého zdroje.
Zatím není jasné, jestli se ze seriálové verze postavy stane Isis – která získala moc nad zvířaty a elementy, když řekne magické slůvko, podobně jako u Black Adama či Shazama – nebo jestli bude propojena právě s postavami jako Shazam či Black Adam.

Kdy bude premiéra třetí řady není zatím známo.

R.I.P. Adam West

Ohlédnutí není vždy jen o těch nejlepší zprávách ze světa nerdů. S politováním do dnešního vydání musím vložit také tragickou zprávu. Adam West, první seriálový Batman, opustil náš svět po boji s leukémií. Ve svých 88 letech již nějakou dou bojoval s touto zákeřnou nemocí a nakonec jí podlehl v pátek 9. června. 

Nový Spider-Manův seriál

Animovaný Spider-Man se dočkal již řady zpracování a nyní ho čeká další. Na kanálu Disney xD zanedlouho poběží nový animovaný seriál se Spider-Manem. Bude vyprávět příběh patnáctiletého Petera Perkera, který získá supershopnosti a s jeho podomácku vyrobeným kostímem se pokusí vzít spravedlnost New Yorku do svých rukou.

O autorovi

S4TW
S4TW

Komiksy jsem začal číst s příchodem UKK na český trh, čili začátek roku 2013. Moje první články pro comixzone.cz byly zveřejněny téhož roku v listopadu. Jsem především fanoušek pláštěnek, hlavně těch marvelovských. Ale nebráním se ani jiným komiksům a dá se říct, že žánrově se snažím obsáhnout vše. Něco málo napoví má TOP10 (k 05/2017): 10. Fantomas se zlobí, 9. Fantastic Four - Příchod Galaktuse, 8. Starej dobrej Logan, 7. Živí mrtví, 6. Elektra: Atentát, 5. Hulkova planeta, 4. Skalpy, 3. Daredevil: Zmrtvýchvstání, 2. Zázraky, 1. Sin City.

Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku