Ohlédnutí #16/2017

21. května 2017 jardoom Diskuze (0)
Ohlédnutí #16/2017

Co pro vás máme v novém Ohlédnutí? Injustice, X-23 či Flashův nový komiks. S4TW a jardoom již mají sepsáno, takže nezbývá nic víc, než přečíst, co nám vyrostlo v tomto týdnu na políčku geekovin.

Knihy Dobrovský

Z Power Rangers do Aquamana

Herec z filmu Power Rangers, Ludi Lin, byl obsazen i do filmu Aquaman. Lin by měl ztvárnit roli Murka, který je v komiksu atlantským vojákem a vůdcem Men-of-War.

Lin si zahrál Zacha, černého strážce, v letošním filmu Power Rangers.

Aquaman se v kinech objeví 21.prosince 2018.

Fassbenderův Magneto se vrátí v X-Men: Dark Phoenix

Michael Fassbender by se s největší pravděpodobností měl vrátit ve filmu X-Men: Dark Phoenix, ale už se neobjeví v New Mutants spin-offu.

Jennifer Lawrence, další hvězda mutantského filmového světa, která si zahrála Mystique již ve třech filmech o X-Menech, jednou řekla, že se ona, Fassbender a James McAvoy (představitel Professora X), nevrátí, pokud by se neměli vrátí jako trio.

Flash #22 – The Button

Komiks vyšel 17.5. (ve středu) a určitě si ho musí přečíst každý správný fanoušek DC. Píše to Joshua Williamson a kreslí Howard Porter.
Je to již čtvrtá část story arcu “The Button“ a pokračování kataklyzmatických událostí, které se odehrály v DC Universe: Rebirth #1.

Temný rytíř a nejrychlejší člověk na Zemi, dva nejlepší detektivové, které si umíme představit, se spojí, aby prozkoumali záhadu, která se skrývá za jistým krví poskvrněným odznáčkem, na kterém je smajlík (všichni víme?). Tento odznáček je nalezen zachytnutý ve zdi v Batcave.

To, co začíná jako jednoduché vyšetřování, se smrtelně zvrtne, když tajemství skrytá za tímto odznakem odkážou na nevítanou třetí stranu – a rozhodně to je někdo, koho nikdo nečekal. Je to tajemství, které se spřádá napříč časem a hodiny začaly nebezpečně odtikávat.

Z Banea Venomem

Že je Tom Hardy skvělý herec nejspíš višchni víme. Co se komiksu týče, jeho podání Banea, záporáka z Dark Knight Rises, bylo geniální a velmi povedené. Hardy ale nezůstane u DC a nyní podepsal smlouvu se studiem Sony, které buduje Spider-Manův filmový vesmír bez Spider-Mana.

To znamená, že Hardy určitě nebude dalším Spider-Manem, ale uvidíme v jeho podání opět záporáckou postavu, zahraje si totiž Venoma. Sony začíná pracovat na filmech, které představí záporáky a antihrdiny, kteří se motají okolo Spider-Mana. Vše bude mít vlastní vesmír, který nebude spojen s tím, co se nyní odehrává v MCU, takže zatím nikdo neví, jak tohle celé bude vypadat. 

Jediné co se ví je, že Venom, ačkoliv je záporácký charakter, bude v jeho sólovce klaďas, takže si Tom střihne hlavní roli filmu. Točit se začne v druhé půlce tohoto roku a do kina se na tento počin můžeme podívat až v říjnu 2018.

INJUSTICE 2 Super Moves

Nová bojová komiksová gamesa je již oficiálně venku a ti kteří váháte nad její koupí, se nyní určitě rozhodnete. Přikládám zde totiž video s každým Super Moves combem všech hratelných postav. Z videa je patrné, že tahle hra si vás určitě získá ať už jste či nejste fanoušci této značky, či DC komiksů a arkádových her.

Budoucnost filmové X-23?

Ten kdo viděl Logana jistě ví o čem budu mluvit, ten kdo čeká na Blu Ray to teprve zjistí. Fox by byl hloupý, kdyby nerozvinul příběh X-23, která posunula poslední Wolverinův film tam, kde to bylo zapotřebí, aby se z něj stal trhák.

Laura v podání Dafne Keen byla fantastická, a Fox si je vědom potenciálu, který tato postava s touto herečkou má. Potvrdil to sám Mangold, režisér posledního Wolverinova filmu Logan. Ten řekl, že pokud by Fox dal tomuto projektu zelenou, rád by se zůčastnil produkce, protože má mnoho nápadů, jak její příběh rozvinout.

Tyto nápady mu vnukl tvůrce X-23 Craig Kyle, který mnohokrát s Mangoldem mluvil o jeho vizích a možnostech jeho postavy. Prozradil, že by se rád zaměřil na její zrod a také některé ikonické momenty z komiksu. Uvidíme, zda FOX bude chtít jít touto cestou, nebo nechá Wolverina a vše kolem něj tak, aby byl jeho odchod o to důstojnější a symbolický.

 

O autorovi

jardoom
jardoom

Našel jsem způsob, jak prožít tisíce životů. Stačí popadnout knihu a číst, příběhů je mnoho, jen je nutné je chtít prožít

Minotaur.cz