Bouře a běsy

18. května 2017 jardoom Diskuze (0) 2 palce
Bouře a běsy

Hellboyem 12 to určitě nekončí, ale dříve než se dostaneme k začátkům konce, musíme představit poslední Hellboyův komiks z jeho hlavní série, která se nyní uzavírá a to právě zmíněným dvanáctým svazkem.

Milujete Norské legendy? BAM!!! Tenhle svazek vám je dá.

Milujete Keltské legendy? BAM!! Tenhle svazek vám je dá.

Milujete Ruské a Slovanské legendy? BAM!!! Tenhle svazek vám je dá.

Tohle všechno a mnohem víc (samozřejmě) vám nabídne již dvanáctý Hellboy s podtitulem Bouře a běsy, který nyní vletěl na pulty Comics Centra a vašich oblíbených komiksových krámů či eshopů.

Mignola opět nabízí vše, co milovníci Hellboye tolik chtějí. Mytologie, legendy, Lovecraft a neodvratná apokalypsa. Finále je velké a mění vše, co známe. Mike Mignola a Duncan Fegredo uzavírají svou spolupráci, která započala v roce 2007 svazkem Temnota vábí. Od té doby Hellboyův život směřuje k naplnění jeho osudu a jen on jej může zvrátit.  

V tomto příběhu, který započal již knihou Temnota vábí, dochází ke krvavému střetu sil dobra a zla. Hellboy se v zájmu přežití lidstva smíří s babou Jagou, aby se mohl utkat s Krvavou královnou. Mike Mignola a Duncan Fegredo zde završili svou famózní spolupráci, která Hellboye navždy změnila! 

 

Pokud se Vám článek líbí, dejte palec nahoru.

Celkem 2 palce
RATing autora 24.7%

To se libí - Elhonzo, jarek.hricko

O autorovi

jardoom
jardoom

Lidé nechápou, proč v dnešní době čtu knihy. Smějí se mi, že nežiji svůj život a hledím na cár papíru. Jenomže neví, že to dělám proto, abych během svého života stihl prožít životy tisíců.